31 Mart 2013 Pazar

Avrupa Avrupa 69. Bölüm izle 31 Mart 2013

Gül, Can'la oturdukları evde kendi Avrupa Avrupa 69. Bölüm izle 31 Mart 2013 başına hayatına devam etmek ister.. Ferdi ve Gülbahar bu fikre sıcak bakmamaktadır. Gül ve Ferdi'nin arası Gül'ün yalnız yaşama Avrupa Avrupa Son Bölüm izle, isteği yüzünden bozulur. Kızına laf geçiremeyen Ferdi, hiç istemese de Tekin'le iş birliği yapıp, Gül'ün haberi olmadan evi kiralamaya çalışır. Babasının maddi desteğini kesmesi yüzünden Gül, evin masraflarına ortak olması için ev arkadaşı arayışına girer. Avrupa Avrupa tek parçaGül'ün aradığı ev arkadaşı sürpriz bir şekilde ortaya çıkar... Bu sırada Can, karısıyla barışmak için çok büyük bir jest hazırlığındadır...

Tozlu Yollar 4. Bölüm izle 31 Mart 2013

Tozlu Yollar'ın bir önceki bölümünde Tozlu Yollar 4. Bölüm izle 31 Mart 2013 Orhan'ı bulmak amacıyla İstanbul'a giden Feraye, hiç ummadığı bir anda Fikret'le karşılaştı. Fikret de Feraya'ye Orhan'ı ararken yardımcı olmaya başladı. Tozlu Yollar Son Bölüm izle, Nejat ise ikili arasında bir sır olduğundan şüphelendi. Tayfun, İmran tarafından yolun ortasında bırakılan Pınar'ın yardımına yetişti. İmran ise Pınar'dan hırsını alamayıp onun canını yakmak için yeni planlar yaptı. Böylece Tayfun ile Pınar arasında var olan imkansız aşk daha da imkansız bir hal aldı. Hünkar'ın kendisinden boşanmasını engellemek Tozlu Yollar tek parça, amacıyla Mürüvvet yeni yollar denedi. Çiftlikte devam eden soruşturma katilin çiftliktekilerden biri olduğunu işaret etti. Şefike, çiftlikteki herkese şüpheyle bakmaya başladı.

1 Erkek 1 Kadın 101. Bölüm izle 31 Mart 2013

Bir Erkek Bir Kadın
Ozan’a Adana’dan misafir geliyor!
Adalet Hala ve Ozan’ın Adanalı yeğeni Hamdi, Zeyneplere misafir 1 Erkek 1 Kadın 101. Bölüm izle 31 Mart 2013 gelirler. Çocukluğu beraber geçmiş Ozan ve Hamdi, aralarındaki çocuksu rekabeti günümüze taşırlar. Zeynep bu sürede ailesini değişik şekilde öğrenme imkanı bulur.
Zeyneple birlikte yaşamak zor mu?
Bir kadınla birlikte yaşamak her erkek için olduğu gibi Ozan için de bazen çekilmez olabiliyor. Bu bölümde erkekleri çıldırtan kadınsı alışkanlıkları çekiyor Ozan.
Gece yarısı komşu gözetimi
Gece vakti yan komşusunu, bahçesini kazarken kim görse kuşkulanır. Hele bunu gören Zeynep ve Ozan ise olanlar olur.
Şaka gibi 1 nisan
Bu 1 Nisan’da şaka yapmamaya kararlı Ozan’a hayat şaka gibi gerçeklerle karşılık verir.
Zeynep öğretmen olursa…
Zeynep bir arkadaşının 1 Erkek 1 Kadın Son Bölüm izle, yerine 1 haftalığına pasta kursuna öğretmen olur. Zeynep tabii ki öğretmenliği abartır. Hatta öğretmeyecek kadar.
Doğumgünü çocuğu
Zeynep ve Ozan, arkadaşlarının çocuğunun birinci yaş kutlamasına gider. Etrafta bağıra çağıra koşturan çocuklar ve onlara kendi sanat eserleri gibi bakan annelerle dolu bu tuhaf aktivite, henüz çocuğu olmayan 1 Erkek 1 Kadın tek parça, çiftimizin kimyasını bozar.
Yayın Günü: Cumartesi - Pazar
Yayın Saati: 23.30

Umutsuz Ev Kadınları 60. Bölüm izle 31 Mart 2013

Yasemin olur olmaz şeylere Umutsuz Ev Kadınları 60. Bölüm izle 31 Mart 2013 aşermeye başlamıştır. Ancak bu seferki aşermesi biraz tehlikelidir, işi hırsızlığa kadar vardırır. Zeliş Elif’le kemoterapiye gitmekten Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm izle, kaçar ve ona yalan söyler. Elif, yalanını anlayınca büyük hayal kırıklığı yaşar ve ona küser. Oysa Zeliş’in bu davranışının altında çok üzücü bir gerçek gizlidir. Suzan kek tarifini Nermin’den saklar ve bilerek yanlış verir. Nermin bu duruma daha fazla Umutsuz Ev Kadınları tek parçadayanamaz ve tarifi ele geçirmek için gizlice Suzan’ın evine girer. Suzan’ın kek tarifinden başka şeyler de sakladığına tanık olur.

30 Mart 2013 Cumartesi

Yağmurdan Kaçarken 1. Bölüm izle 30 Mart 2013

30 Mart 2013, Cumartesi 20:00 Annesi İspanyol, babası Türk çok yakışıklı ve çapkın bir gencin, Carlos Yılmaz'ın hikayesi Yağmurdan Kaçarken 1. Bölüm izle 30 Mart 2013yakında izleyicisiyle buluşacak...
Fotoğrafçı Carlos Yılmaz karakterini, ilk dizi projesi olan Carlos Martin canlandırıyor. Yılmaz'ın üvey annesini ise Ebru Şancı oynuyor. Ayrıca dizide, Ayça Erturan, Ezgi Asaroğlu, Furkan Andıç, Ali Ersan Duru, Kazım Akşar, Enise Ütük ve Serkan Şenalp de yer alıyor.
Yapımcılığını Yağmurdan Kaçarken Son Bölüm izle, Süreç Film'in üstlendiği dizinin, müzikleri Alp Yenier'e ait. Tayfun Güneyer, bu dizide hem senaryo hem de Yağmurdan Kaçarken tek parça yönetmen koltuğunda.

1 Erkek 1 Kadın 100. Bölüm izle 30 Mart 2013

Ozan’a Adana’dan misafir geliyor!
Adalet Hala ve Ozan’ın 1 Erkek 1 Kadın 100. Bölüm izle 30 Mart 2013 Adanalı yeğeni Hamdi, Zeyneplere misafir gelirler. Çocukluğu beraber geçmiş Ozan ve Hamdi, aralarındaki çocuksu rekabeti günümüze taşırlar. Zeynep bu sürede ailesini değişik şekilde öğrenme imkanı bulur.
Zeyneple birlikte yaşamak zor mu?
Bir kadınla birlikte yaşamak 1 Erkek 1 Kadın Son Bölüm izle, her erkek için olduğu gibi Ozan için de bazen çekilmez olabiliyor. Bu bölümde erkekleri çıldırtan kadınsı alışkanlıkları çekiyor Ozan.
Gece yarısı komşu gözetimi
Gece vakti yan komşusunu, 1 Erkek 1 Kadın HD izle, bahçesini kazarken kim görse kuşkulanır. Hele bunu gören Zeynep ve Ozan ise olanlar olur.
Şaka gibi 1 nisan
Bu 1 Nisan’da şaka yapmamaya kararlı Ozan’a hayat şaka gibi gerçeklerle karşılık verir.
Zeynep öğretmen olursa…
Zeynep bir arkadaşının yerine 1 Erkek 1 Kadın tek parça1 haftalığına pasta kursuna öğretmen olur. Zeynep tabii ki öğretmenliği abartır. Hatta öğretmeyecek kadar.
Doğumgünü çocuğu
Zeynep ve Ozan, arkadaşlarının çocuğunun birinci yaş kutlamasına gider. Etrafta bağıra çağıra koşturan çocuklar ve onlara kendi sanat eserleri gibi bakan annelerle dolu bu tuhaf aktivite, henüz çocuğu olmayan çiftimizin kimyasını bozar.
Yayın Günü: Cumartesi - Pazar
Yayın Saati: 23.30

Umutsuz Ev Kadınları 59. Bölüm izle 30 Mart 2013

Umutsuz Ev Kadınları'nın bir önceki bölümünde Yasemin ve Sinan'ın evliliklerinin üzerinden bir ay geçmişti. Sinan'ın evlilikten Umutsuz Ev Kadınları 59. Bölüm izle 30 Mart 2013 sıkılmaya başladığını düşünen Yasemin, farklı yöntemler kullanmaya başladı. Menopoza girdiğini öğrenen Yasemin için dünya başına yıkıldı. Emel ise Zeliş ve Kudret'in kaçma planlarını suya düşürdü. Kudret, Zeliş'i kaçırmayı aklına koymuşken Haluk'un ortaya çıkması tüm işleri alt üst etti. Nermin, sahte hamileliği konusunda Umutsuz Ev Kadınları HD izle, mahalleliye karşı zorluk yaşamaya başlarken Elif ise kanserle mücadeleye devam etti. Saçlarını kaybeden Elif, kocasına boşanmayı teklif etti. Ömer ise Elif'in ruh halini anlayarak ona bir sürpriz yaptı. Gül Çıkmazı'nın yeni bir sakini daha vardır. Işılay, korkunç sırları ve ev hanımlığındaki marifeti ile Nermin'in yeni rakibi oldu.
30 Mart Cumartesi akşamı Fox ekranlarına gelecek olan Umutsuz Ev Kadınları 59. Bölümde Gamze'nin partiye gitmesi konusunda Yasemin ve Sinan anlaşmazlığa düşecektir. Sinan'ın karşı çıkışlarına rağmen Yasemin, Gamze'ye izin verecek fakat daha sonra pişman olacaktır. Yasemin, Gamze'yi Sinan'dan önce eve sokmanın  Umutsuz Ev Kadınları tek parça, telaşını yaşayacaktır. Zeliş ve Kudret arasındaki gizli aşk trafiği gün geçtikçe zor bir hal alacaktır. Evlilik yıl dönümlerinden dolayı Kudret'in Zeliş'e kolye hediye etmesi büyük bir krize de sebep olacaktır. Kocasının kendisine acıdığını düşünen Elif, kemoterapiye arkadaşlarıyla gitmeye başlayacaktır. Zeliş'in isteksiz ve soğuk tavırları ise Elif'in onunla yüzleşmesine sebep olacaktır. Nermin ve yeni hamarat komşusu arasındaki soğuk savaş da artarak devam edecektir. Nazlı ise komşulardan babasıyla ilgili bir gerçeği öğrenecek onun peşine düşecektir.
Heyecanla beklenen Umutsuz Ev Kadınları 59. Bölümüyle 30 Mart Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.

Lale Devri 107. Bölüm izle 30 Mart 2013


Toprak’ın Zümrüt’le ilgili anlattıklarına Lale Devri 107. Bölüm izle 30 Mart 2013 çok şaşıran Çınar, araştırmaya başlar. Çınar gerçeği bulmaya çalışırken Zümrüt de karşı atağa geçecektir. Şirketi ele geçirmesine ramak kalan Zümrüt’ün pes etmeye niyeti yoktur! Çınar’ın yine kendisine inanmamasından korkan Toprak, Azra’dan yardım ister. Azra ise Toprak’a Zümrüt’ün asıl planının hisseleri almak olduğunu açıklayacaktır! Lale Devri Son Bölüm izle, Toprak ve Azra, Zümrüt’ün Zekeriya isminde bir adam sayesinde hisseleri alacağını öğrenirler. Adamla Zümrüt’ün bağını kanıtlamak için delil peşinde koşarlarken, Zümrüt de elini çabuk tutmaktadır. Toprak’ın zamanı tükenmek üzeredir! Necip ve Çınar şirketin hisselerinin satışa çıkması yüzünden çok üzgünlerdir. Ancak son anda çıkan talipli yüzlerini güldürecektir. Zümrüt’ün amacına ulaşmasını Lale Devri tek parça, engellemek için Toprak harekete geçer. Ancak toplantıda onu şoke edici bir sürpriz beklemektedir!

29 Mart 2013 Cuma

Böyle Bitmesin 26. Bölüm izle 29 Mart 2013

Böyle Bitmesin'in bir önceki bölümünde aşk'ın bir insanı değiştirip değiştirmediğinin cevabı aranmıştı. Nazlı, Yusuf'un Cevdet'in Böyle Bitmesin 26. Bölüm izle 29 Mart 2013 bakımını üstlendiğini öğrenmiş ve ona destek olmak istemişti. Bir adım daha ileri giden Cevdet, Yusuf'un vasiyetine dahil edilmesini de istemişti. Yusuf ise Nazlı'dan gelen destek talebi ve Cevdet'in vasiyetine dahil edilme fikri karşısında şaşkına Böyle Bitmesin Son Bölüm izle,dönmüştü. Diğer yandan hattatlık yapan Hüsnü, ilk eşinden kızının yeni eşi Feride ile bir türlü anlaşamadığı şikayetiyle Aile Masası'na başvurdu. Kızı, babası Hüsnü'nün Feride'den boşanmasını istemekteydi. Aile Masası ekibi başlangıçta sıradan gibi görünen bu anlaşmazlığın altında çok daha ciddi sebeplerin yattığını ortaya çıkarttı. Böyle Bitmesin'in geçen haftaki konuk oyuncuları ise Hasan Kaçan, Gülçin Santırcıoğlu, Burak Deniz, Pelin Orhuner, Gürsu Gür ve Barış Aydın oldu.
29 Mart Cuma akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Böyle Bitmesin 26. Bölümde Fatih'in okulundan bir teşekkür mektubu gelecek ve  Böyle Bitmesin tek parçaaile bu mektup üzerine birbirine girecektir. Herkes Fatih'in başarısında asıl kendisinin büyük payı olduğunu iddia edecektir. Diğer yandan henüz 17 yaşında olan Zafer, Aile Masası'nın kapısını çalacaktır. Zafer'in Aile Masası'na ilginç başvurusu yöntemi sonrasında Nisa nasıl çözeceğini bilemeyeceği bir vakayla karşı karşıya kalacaktır. Zafer'in babası Mümtaz'ın anne kızı bir arada tutma yöntemi Aile Masası'nın çözeceği yeni konu olacaktır. Kızı Nazlı'yı aramak için telefona uzanırken düşüp yaralanacak olan Cevdet'in yardımına Yusuf koşacaktır. Arif'in amacı da baba kızı bir araya getirebilmektir ve Aile Masası'ndan yardım isteyecektir.
Heyecan dolu dakikalara sahne olacak olan Böyle Bitmesin, 26. Bölümü ile 29 Mart Cuma akşamı ekrana geliyor.

Arka Sokaklar 280. Bölüm izle 29 Mart 2013 | Full HD Tek Parça Dizi izle


Arka Sokaklar'ın bir önceki bölümünde Arka Sokaklar 280. Bölüm izle 29 Mart 2013 Tayangir İnşaat firmasının sahibi Andaç'ın kardeşi Güngör, Nadir ve adamları tarafından kaçırıldı. Sebebi de abisinin ihaleden çekilmeyi kabul etmeyişiydi. Güngör yediği dayaklardan hastanelik olurken Andaç da polise şikayette bulundu. Nadir'in yaşadığı ailevi problemi evi terk edip otele yerleşmesine sebep olmuştu.Arka Sokaklar Son Bölüm izle, Nadir'le iletişime geçmek için Cemo, serbest bırakıldı. Andaç, kardeşi Güngör'ü hastaneden eve getirdiğinde korkunç bir görüntüyle karşılaştı. Yardımcılarının cansız bedeniyle karşılaşan Andaç ve kardeşi, karşısında Nadir'i bulunca büyük bir şok yaşadı. Nadir, Andaç ve Güngör'ü kaçırırken karısı Pelin de kanlı gömleğini bulup polislere teslim etmişti. Diğer yandan Mesut, Tunç'un bir gece kulübüne gittiği ihbarını alarak çok sinirlenmişti.
29 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Arka Sokaklar 280. Bölümde Nadir, bomba düzeneği kurarak Güngör ve Andaç isimli iki şahsın ölmesine sebep olacak, ekip de onun peşine düşecektir. İkilinin izini kaybedecek olan cinayet büro, Nadir'in eşini Emniyet'e alacaktır. Avukatı, Pelin'e savcıya verdiği ifadedeki bazı detaylardan dolayı kızacaktır. Tahir isimli bir torbacı da daya yiyecek ve mallarını Arka Sokaklar tek parça, çaldıracaktır. Bu olayın bağlantısı da Nadir'le kurulacaktır. Ekipler, sinyal takibi sayesinde Nadir ve Cemo'nun yerini tespit edip peşlerine düşecektir. Polisin peşlerinde olduğunu öğrenecek olan Nadir, yanlarındaki Levent isimli adamı vurup öldürecektir. Ekipler, Pelin'i güvenli bir yere götürecektir. Diğer yandan bir tuzak kurulacak ve Murat ile Nadir karşı karşıya gelecektir. Murat Nadir'le dövüşecek, ancak adamlarının ortasında ölümle burun buruna gelecektir. Tibet'in Zonguldak'tan beşik kertmesi olan Meliha gelecektir. Meliha, Zeynep'le karşılaştığı ilk an Tibet'in nişanlısı olduğunu söyleyince büyük bir krize de sebep olacaktır.
Arka Sokaklar 280. Bölümü ile 29 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Karagül 1. Bölüm izle 29 Mart 2013


Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği ve Karagül 1. Bölüm izle 29 Mart 2013 büyük bir merakla beklenen Karagül'ün hangi kanalda başlayacağı netleşti. Karagül, Mart ayının son haftası FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Dizi, ismini sadece Karagül Son Bölüm izle,Şanlıurfa'da yetişen Karagül çiçeğinden alıyor. Yine Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde doğal bir platoda çekimleri gerçekleştirilen dizinin ilk başrol oyuncuları Bülent İnal ve Şebnem Bozoklu olarak belirlenmişti. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı başrol oyuncuları değiştirilip Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ile anlaşmaya varıldı. Zerda dizisinde de birlikte başrolü paylaşan iki usta oyuncu yıllar sonra Karagül tek parça, Karagül dizisi için kamera karşısına geçti.
Özlem Conker'in de başrolü paylaştığı Karagül'ün ilk bölümlerinde Özcan Deniz de konuk oyuncu olarak rol alıyor. Sema Ergonekon ve Eylem Canpolat'ın senaryosunu kaleme aldığı Karagül, 29 Mart Cuma akşamı FOX TV'de başlıyor.

Dila Hanım 26. Bölüm izle 29 Mart 2013

Dila Hanım'ın bir önceki bölümünde Rıza, eski sevgilisi Arzu'yu yıllar sonra karşısında görünce allak bullak olmuştu. Başı fena halde Dila Hanım 26. Bölüm izle 29 Mart 2013  dertte olan Arzu'ya yardım etmek zorunda kalan Rıza'nın Dila ile olan ilişkisi zarar görmeye başladı. Böylece Melike Hanım'ın planı da başarıyla işlemeye başladı. Selçuk, sinsi planlarını uygulamak için ilk adımı atarken Rıza, ona güvenmeye devam etti. Azer, Fatma'nın yeni bir ilişkisinin olduğundan şüphelenmiş ve yine onu korkutur derecede hayatına müdahale etmeye başlamıştı. Sultan'ın hapishaneden kurtulma umudu Dila Hanım Son Bölüm izle, tam sönmüştü ki hiç ummadığı biri ona yardım teklifinde bulundu. Rıza, Dila ile bozulan arasını düzeltmek için ona bir sürpriz hazırlamış ve bu buluşma da Melike Hanım'ın oyununun kurbanı olmuştu.
29 Mart Cuma akşamı Star TV'de nefesleri kesecek olan Dila Hanım 26. Bölümde Selçuk, Melike Hanım ile Dila arasındaki olayın detaylarını öğrenince bunu bir fırsat olarak değerlendirmeyi planlayacaktır. Hemen ardından Barazoğlu çiftliğine peş peşe saldırılar düzenlenecektir. Dila, korkunç bir tuzağın içine sürüklenecektir. Azer'in ise iki derdi vardır. Biri Dila'dan mallarını geri alabilmek diğeri de Fatma'yı yeniden kazanabilmek. Rıza, Arzu yüzünden bozulan Dila ile arasını düzeltmek için adımlar atacak, Arzu'yu yanından uzaklaştıracaktır. Melike Hanım ve Arzu ise Rıza'nın atacağı adımı kendi menfaatlerine  Dila Hanım tek parça,kullanacaktır. Dila, cezaevinden gelecek bir Haber üzerine tehlikeli bir adım atacak ve bu adım onun çok önemli bir bilgiyle yüzleşmesini sağlayacaktır.
Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 26. Bölümü ile 29 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
Dila Hanım izle, Dila Hanım tek part, Dila Hanım 26. Bölüm full hd izle, Dila Hanım 26. Bölüm online tek parça izle, Dila Hanım 26. Bölüm 29 Mart 2013 Cuma izle, Dila Hanım tek parça full izle, Dila Hanım 720p HD izle, Dila Hanım 29 Mart 2013 Cuma izle, Dila Hanım kesintisiz izle

Huzur Sokağı 28. Bölüm izle 29 Mart 2013

Huzur Sokağı'nın bir önceki bölümünde Bilal, Kerim tarafından soğuk hava deposunda tutulmaya ve hızla ölüme yaklaşmaya Huzur Sokağı 28. Bölüm izle 29 Mart 2013devam etti. Bilal'in hayatta olduğuna dair bir bilgi edinen Feyza, büyük bir tuzağın da ortasına düşürüldü. Şükran, Rezzan tarafından Bilal'in kaybolmasından sorumlu tutulmanın şokunu yaşamıştı. Bu suçlama Şükran'ı Bilal'in izini sürmek üzere harekete geçirdi. Necmettin, borçları yüzünden büyük sıkıntı yaşarken hiç ummadığı biri ona yardım eli uzattı.
29 Mart Cuma akşamı ATV ekranlarına Huzur Sokağı Son Bölüm izle, gelecek olan Huzur Sokağı 28. Bölümde Necati, Feyza ile Bilal'in evlilik kararı aldıklarını duyup cesaretlenerek Şükran'a karşı duygularını açmaya başlayacaktır. Şükran ise Necati'nin kendisiyle ilgili duygularının farkında olmayacaktır. Emre'nin kendisine yakın davranmaya çalışması Şükran'ı rahatsız edecek ve onun bazı davranışlarını görmezden gelmeye çalışacaktır. Feyza'ya tutkulu bir aşkla bağlı olan Selim'in duyguları önlemez Huzur Sokağı tek parça, şekilde yoğunlaşacaktır. Selim'in Feyza tutkusu hastalıklı bir hal alırken Bilal'le evlilik kararları iki aileyi de büyük bir gerginliğin ortasına atacaktır.

Behzat Ç 90. Bölüm izle 29 Mart 2013

Behzat Ç'nin bir önceki bölümünde Savcı Esra'nın cinayet davası günü yaklaştıkça Behzat Ç'nin de stresi ve heyecanı arttı.Behzat Ç 90. Bölüm izle 29 Mart 2013 Herkes katil zanlısı Gökhan'ın neler söylediğini merak etmekteydi. Karanlık güçler de yaklaşan dava sürecini provake etmeye devam etti. Hikmet, mahkeme başkanı olarak dava sürecine dahil oldu. Bunun üzerine Barbaros ve Muzaffer de kendilerini işin içinde buldu. Savcı Esra davasında tek başına olduklarının farkında olan Behzat Ç ve cinayet büro ekibi, dava öncesinde zamanla yarıştı. Davanın gidişatını değiştirecek önemli ipuçlarına rastlayan Behzat Ç ve ekibi karanlığın üzerine cesaretle gitmişti.

29 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 90. Bölümde Behzat Ç ve cinayet büro ekini heyecanla beklenen  Behzat Ç Son Bölüm izle,Savcı Esra cinayetiyle ilgili duruşma için salondaki yerlerini alacaktır. Özellikle Behzat Ç, adaletin yerini bulacağı yönünde bir umut taşıyacaktır. Ancak duruşa beklendiği gibi ilerlemeyecek, katil zanlısı Gökhan'ın söyleyecekleri Behzat Ç ve cinayet büro ekibini şaşkına çevirecektir. Ailesi koruma altına alınmış olmasına rağmen Gökhan, mahkeme salonunda Savcı Esra'yı kendisinin vurduğunu söyleyecektir. Gökhan'ın bu ifadedeki inadı Behzat Ç'nin ve ekibin tüm çabalarını da boşa çıkartacaktır. Gökhan demirparmaklıklar ardına dönerken cinayetin azmettiricileri de tutuksuz Behzat Ç tek parça, yargılanmak üzere serbest bırakılacaktır. Adalet'in terazisinin şaştığını dşünecek olan Muzaffer ile Barbaros, bu olayı kendi içlerinde sorgulayacaklar ve Behzat Ç'nin davasına dahil olmaya karar vereceklerdir.

28 Mart 2013 Perşembe

Şubat 25. Bölüm izle 28 Mart 2013

Aziz bey, Samim Akça’yı öldürüp Şubat 25. Bölüm izle 28 Mart 2013 kayıplara karışmıştır ama gitmeden Şubat’a bir mektup ve bir sır bırakmıştır. Deli İbrahim Elem’i almaya, lunaparka gitmiştir, fakat Elem’in babasının kurduğu pusu yüzünden amacına ulaşamamıştır. Yağmur, bir yandan Arif’in suçsuzluğunu Şubat Son Bölüm izle, kanıtlamak diğer bir yandan Aziz beyin bıraktığı mektubun sırrını çözmek için Şubat’la beraber hareket etmektedir. Bu sırada müsteşar Aslan Erkin’in gelmesiyle şehirdeki tüm dengeler alt üst olur. Aziz Bey nereye gitti? Mektupta bıraktığı sır nedir? Şubat ve Yağmur bu sırrı Şubat tek parça, çözebilecek mi? Deli İbrahim nasıl bir pusuya düştü? Aslan Erkin kimdir ve şehirde neler yaşanacaktır?

Zengin Kız Fakir Oğlan 29. Bölüm izle 28 Mart 2013

Zengin Kız Fakir Oğlan'ın bir önceki bölümünde Nurhan, Biricik'i misafir arkadaşıyla samimi bir şekilde görünce yanlış anlamış ve Zengin Kız Fakir Oğlan 29. Bölüm izle 28 Mart 2013 restoranı terk etmişti. Nurhan'ın olmadığını fark eden Biricik, her şeyden habersiz onu aramış fakat Nurhan'a ulaşamamıştı. Biricik ve ailesi Nurhan'a ulaşamadıkları için telaşlanırken Nurhan, durumu yanlış anladığını öğrenmişti. Mahcup olup kendisini suçlayan Nurhan, Kemal Bey'in de sakatlanmasına sebep oldu. Kemal Bey, Nurhan'ın yediği muzun kabuğuna basıp düşmüş ve evde istirahat etmek Zengin Kız Fakir Oğlan Son Bölüm izle, zorunda kalmıştı. Babaları işe gidemeyince Rüyam ve Biricik, şirketin işlerini yürütmeye çalıştı. Sarp ise bu duruma çok sevindi.
28 Mart Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Zengin Kız Fakir Oğlan 29. Bölümde peş peşe yapılacak Nisan 1 şakalarıyla eğlenceli saatler yaşanacak. Sarp ile Rüyam, Nurhan ve Biricik'e Nisan 1 şakası yapmak için ciddi bir hazırlık içerisine girecektir. Zengin ailenin evini bir anda karıştıracak olan şaka genç çifti Zengin Kız Fakir Oğlan tek parçaçileden çıkartacaktır. Herkes Nisan 1 şakası yapmanın derdindeyken Nurhan ile Biricik esrarengiz ve dikkat çekici tavırlar sergileyecektir. İki sevgili, bir karı kocayı gizlice takip etmeye başlayacaktır. Kemal Bey, ailecek bir aradayken cep telefonlarıyla ilgilenilmemesi kararını alacaktır. Herkes bu kararı destekleyecek ve iddiaya da girecektir. Ancak telefonlar adeta hiç susmayacak, iddiaya girilen zengin ailede bir kriz patlak verecektir.
Zengin Kız Fakir Oğlan kahkaha tufanı koparacak 29. Bölümüyle 28 Mart Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında.

Popstar 28 Mart 2013 izle


Popstar 2013
Bülent Ersoy,Serdar Ortaç,Demet Akalın ve Orhan Gencebay, karşılarına çıkmaya hazır mısınız?
Ekranların beğeniyle izlenen, raiting rekorları kıran yarışması ‘Popstar’ yenilikleriyle Star’da ekrana gelecek.Popstar 28 Mart 2013 izle
Türkiye’nin kulvarlarında en büyük isimleri ilk kez bir araya geliyor...
Bülent Ersoy, Serdar Ortaç, Demet Akalın ve Orhan Gencebay Popstar 2013’ün jüri koltuğunda oturacak. Yarışmayı Burcu Esmersoy  Popstar Son Bölüm izle, sunacak.
En çok dinlenen müzik türleri ‘Popstar 2013’te...
Yarışmada önceki sezonlardan farklı olarak pop, arabesk, halk müziği ve alaturka kategorilerinde yarışmacılar Popstar tek parça seçilecek.
Yayın Günü: 21 Mart Perşembe
Yayın Saati: 20.00

Ali Ayşeyi Seviyor 9. Bölüm izle 28 Mart 2013

Ali Ayşe'yi Seviyor'un bir önceki bölümünde Ayşe, aradaki kırgınlığa bir son vermek için Ali'yle Kemal'in evinde buluşmuştu. Ali Ayşeyi Seviyor 9. Bölüm izle 28 Mart 2013 Aynı saatlerde Ayten de Kemal'le barışmak için onun evine gelmişti. Bekir ise borçlarından kurtulmak için Ali'den yardım istemeye karar vererek onun evine gitmişti. Tüm bu buluşmalar yanlış zamanda aynı yerde denk gelince işler sarpa sarmıştı. Aynı evin içinde bir köşe kapmaca yaşanmış ve ortaya komik görüntüler çıkmıştı. Ahu, doğum günü olan Ali için sürpriz bir parti organize etmişti. Doğum günü partisinde Gülnihal ile Ali'nin arasını yapmaya çalışan Ahu, işlerin iyice karışmasına yol açmıştı.
28 Mart Perşembe akşamı FOX TV'de Ali Ayşeyi Seviyor Son Bölüm izle, ekrana gelecek olan Ali Ayşe'yi Seviyor 9. Bölümde nihayet genç aşıklar bir araya gelebilecektir. Gülnihal'in Ali'ye aşık olması Ayşe'yi tedirgin edecektir. Ali ise Gülnihal'i saf dışı bırakmak için bir plan yapacak ve onu hayata geçirecektir. Bir yemek organize edecek olan Ali, Gülnihal'i Haluk'la bir araya getirecektir. Aynı akşam Ayşe'yle başka bir restoranda ilk akşam yemeğini yiyecek olan Ali, çok heyecanlıdır. Herkese büyük bir müjde verecek olan Kemal Bey, bunun için aynı akşam bütün mahalleyi yemeğe davet edecektir. Ali Ayşeyi Seviyor tek parça,   Aynı akşam üç farklı yemek organizasyonu işlerin tamamen karışmasına sebep olacaktır.
Kahkaha dolu 9. bölümüyle Ali Ayşe'yi Seviyor, 28 Mart Perşembe akşamı Fox'ta!

Galip Derviş 2. Bölüm izle 28 Mart 2013

Türk televizyonları yeni bir kahramana kavuştu. Simetri rahatsızlığı olan, bolca fobiye sahip Galip Derviş, zekası ve akıl almaz tavırlarıyla seyirciyi şaşırttı.
Türkiye'nin en güldüren sanatçılarından Galip Derviş 2. Bölüm izle 28 Mart 2013 biri olan Engin Günaydın'ın hayat verdiği Galip Derviş, çözülemeyen cinayet dosyalarını kendine has yöntemiyle çözmeyi başarıyor. Bir dönem komiserken takıntıları yüzünden bu unvanı kendisinden alınan Galip Derviş, görüp görebileceğiniz en obsesif kişilik olarak karşınıza çıkıyor. Sütten korkan Galip Derviş, organik sebzeler yetiştirir ama simetri takıntısından dolayı hepsinin aynı boyda olmasına özen gösterir. Müthiş gözlem yeteneğini polislik mesleğiyle bütünleştirmeyi başarmıştır. Aşırı derece mikrop takıntısı vardır. Derviş Galip'i normale döndüren tek kişi çok sevgili eşi Galip Derviş Son Bölüm izle, Belgin'dir. 8 yıllık evliliği boyunca tüm takıntılarından kurtulan ve normale dönen Derviş Galip, talihsiz bir olayla bu mutlu yılları geride bırakacaktır.
Yapımcılığını Barakuda Film'in yönetmenliğini de Barış Pirhasan'ın sütlendiği Galip Derviş'in oyuncu kadrosunda Engin Günaydın (Galip Derviş), Ersin Korkut (Komiser Ahmet Tekin), Orhan Güner (Başkomiser İzzet Merdan),Algı Eke (Hülya Uçar), Deniz Türkali (Pervin Uçar), Ege Gürel (Yusuf Ekiz), Levent Öktem (Psikolog Dr. Fırat),Setenay İnal (Belgin Derviş), Barış Başar (Komiser Ali) ve İrem Şentürk (Çaycı Neşe) yer alıyor.
28 Mart Perşembe akşamı Kanal D'de yayımlanacak olan Galip Derviş 2. Bölümde Mustafa Uğurlu ile Esra Dermancıoğlu, seyirci karşısına konuk oyuncu olarak çıkıyor. Eski bir müfettiş olan Mithat'ın eşi ortadan kaybolacak ve Galip Derviş tek parça, Galip Derviş de onu bulmak için gönüllü olacaktır. Ancak falcı Şuşu, ilginç bir şekilde herkesten önce Mithat'ın eşinin cesedini bulacaktır. Galip Derviş ise trafik kazasında öldüğü süsü verilen olayın bir cinayet olduğunu hissederek araştırmalarını derinleştirecektir. Derviş, araştırmalarını Şuşu üzerinden genişletmek isteyecek fakat Şuşu'nun esrarengiz güçleri onu çileden çıkartacaktır.

Galip Derviş 2. Bölümüyle 28 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İntikam 12. Bölüm izle 28 Mart 2013


İntikam'ın bir önceki bölümünde Selen'in gizli kamera görüntülerini seyretmesi üzerine telaşa kapılan Hakan, kamerayı onun İntikam 12. Bölüm izle 28 Mart 2013 elinden almayı başaramamıştı. Şahika, Emre'ye hazırladığı sürpriz doğum günü partisi için Yağmur'dan yardım isterken geri dönen Derin hakkında da bilgi almaya çalıştı. Selen, evden kovulmanın şokunu yaşayıp Haldun'u tehdit etti. Diğer yandan parasız kalan Derin, Yağmur'dan yardım istemiş ve aralarında tartışma yaşanmıştı. Derin, Rüzgar'ın kafasını karıştırırken Yağmur da Hakan'la birlikte gizli kamera görüntülerini Selen'den İntikam Son Bölüm izle, almanın planlarını yaptı. Emre'nin doğum günü partisini Yağmur, evinde hazırlamış ve herkes onun evinde bir araya gelmişti. Hakan ise partiye elinde silah tutan Selen'le birlikte gelmişti.
28 Mart Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak olan İntikam 12. Bölümde Adem'i öldürmekle suçlanan Selen, akıl hastanesine yatırılacaktır. Yağmur, Selen'den kurtulmayı başarır başarmaz hedefini ünlü yazar Seçkin Işık olarak belirleyecektir. Çocukluğunda tanıştığı ve hem kendisine hem de babasına ihanet eden Seçkin Işık'tan intikam almak için planını uygulamaya koyacak olan Yağmur'un karşısına yine şahika çıkacaktır. Seçkin'i İntikam tek parçayemeğe davet edecek olan Şahika, Derin konusunda onun yardımını isteyecektir. Diğer yandan evde yaşanan olaylar Cemre'nin derslerini etkileyecek, Barış'ın ona yardım etmeye çalışması da bir işe yaramayacaktır. Rüzgar, Selen'in Adil Çelik hakkında söyleyeceklerinden sonra onunla ilgili araştırma yapmaya başlayacaktır. Bu konuda ise Yağmur ile Emre arasında bir tartışma yaşanacaktır. Haldun, boşanma sürecinde avukatı aracılığıyla Şahika'yı fena halde köşeye sıkıştırmayı başaracaktır. Şahika'nın isteği üzerine Derin'e röportaj teklifinde bulunacak olan Seçkin Işık, Yağmur'un fena halde sinirlenmesine de sebep olacaktır.
Beren Saat ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı İntikam 12. Bölümüyle 28 Mart Perşembe Kanal D ekranlarında!

Kurtlar Vadisi Pusu 187. Bölüm izle 28 Mart 2013Kurtlar Vadisi Pusu'nun bir önceki bölümünde Poyraz, Abdülhey'in elinden kaçmayı başardı. Polat'ın ailesinin peşine düşen Poyraz, hain Kurtlar Vadisi Pusu 187. Bölüm izle 28 Mart 2013 planlarını Alemdar ailesi üzerinde gerçekleştirmeye çalıştı. Haydar'ın sağlık durumu her geçen gün düzelirken Polat, onun gerçek bir hain olduğu gerçeğiyle yüzleşti. Polat'ın ailesine zarar vermek için uğraşan Poyraz'ın diğer bir hedefi de eski Ak Saçlı oldu. Poyraz intikam planları kurarken Mete, Adil Bey'i koruma görevinde önemli bir sınavdan geçti.
28 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 187. Bölümde Adil Bey'in intikamını almak Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm izle, için baba figürünün peşine düşecek olan Polat Alemdar, Poyraz'ın tam da damarına basacaktır. Poyraz ise Aksaçlı'nın gözlerini çıkararak bir vahşete imza atacaktır. Haydar, Sencer'le buluşmak için hastaneden kaçacaktır. Bunun üzerine Aynura da Haydar'ın peşine düşerek Sencer'e ulaşmaya çalışacaktır. Diğer yandan Polat'ın sağlığı her geçen gün daha da iyiye gidecektir. Maskesinden kurtulma zamanı da hızla yaklaşacaktır. Sencer'in yokluğunda toplantı yapacak olan İhtiyarlar Heyeti, önemli kararlar alırken Sencer de Kurtlar Vadisi Pusu tek parçaheyetin öldürülmesi için emrini verecektir. Kurtlar Vadisi Pusu heyecan dolu 187. Bölümü ile 28 Mart Perşembe akşamı ATV'de!

27 Mart 2013 Çarşamba

Alemin Kralı 67. Bölüm Final izle 27 Mart 2013

Alemin Kıralı'nın bir önceki bölümünde Aslan, attan düşüp yatalak olmuştu. Evin salonunda hareketsiz yatan Aslan,Alemin Kralı 67. Bölüm Final izle 27 Mart 2013 tavırlarıyla Asalet'in sinirlerini bozmuştu. Sabrı tükenmeye başlayan Asalet, salondan taşınıp mutfağa yerleşti. Arada kalansa Mehveş oldu. Annesi ve Aslan arasında mekik dokuyan Mehveş, mutfakla salon arasında gidip geldi. Aslan'ın salonda yatıp evden çıkmaması üzerine dükkana kızlar baktı. Kızlar, her gün sırayla dükkanda bekleyip eve para getirdi.
27 Mart Çarşamba akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Alemin Kıralı 67. Bölümde bir çocuk daha isteyecek olan Aslan, Asalet yüzünden Mehveş'le bir türlü yalnız kalamayacaktır. Bunun üzerine Aslan, Asalet'i sahte bir Alemin Kralı Son Bölüm izle, pilav gününe gönderecektir. Kandırıldığını anlayıp eve dönecek olan Asalet, şok bir manzarayla karşılaşacaktır. Alışverişte çarpıştığı yaşlı kadının kendisine bir gün içinde evleneceğini söylemesi üzerine Jülide, telaş içinde evleneceği erkeği arayacaktır. Tapir ve Beşer'in başka bir konu için Jülide'nin peşine takılması ise daha komik görüntülerin ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Zamanın dolması üzerine Jülide, hiç hesap etmediği biriyle evlilik kararı alacaktır. Kubat, spotçu dükkanında organik ürünler satmaya başlayınca müşteri   Alemin Kralı tek parçasayısı artacaktır. Nihale ise hamile olduğunu öğrenip tüm aileyi sevince boğacaktır.
Alemin Kıralı 27 Mart Çarşamba akşamı 67. Final Bölümü ile ATV'de!

Pis Yedili 62. Bölüm izle 27 Mart 2013

Furkanlar hazırladığı montaj Pis Yedili 62. Bölüm izle 27 Mart 2013 CD'nin Ceyhun'un eline geçmesi için Cimbom’la konuşurlar. Başta bunu reddeden Cimbom daha sonra ikna olur ve CD'yi Bayrampaşalı'ya ders çalışmaya giderek Pis Yedili Son Bölüm izle,çaktırmadan Ceyhun'un odasına bırakır.
Songül Trafo'nun kızından uzak durması için Karabiber hakkında yalanlar uydurur.
Alis yeni bir erkek arkadaş edinmiş ve onunla buluşacaktır. Bunu duyan Orço hemen kafasında bir plan hazırlar ve Alis'i başkasına Pis Yedili tek parça,kaptırmamak için elinden geleni yapar.
  Pis Yedili izle, Pis Yedili tek part, Pis Yedili 62. Bölüm full hd izle, Pis Yedili 62. Bölüm online tek parça izle, Pis Yedili 62. Bölüm 27 Mart 2013 Çarşamba izle, Pis Yedili tek parça full izle, Pis Yedili 720p HD izle, Pis Yedili 27 Mart 2013 Çarşamba izle, Pis Yedili kesintisiz izl

Sakarya Fırat 140. Bölüm izle 27 Mart 2013


Sakarya Fırat'ın bir önceki bölümünde Osman'a arkadaşlarıyla birlikte sivil bir görevle görevlendirilmişti. Özel bir operasyon Sakarya Fırat 140. Bölüm izle 27 Mart 2013 için göreve soyunan Osman, Halis, Metin, Vedat ve Fatih, örgütten kaçıp kendilerine sığınan sürpriz bir ismin şaşkınlığını yaşamıştı. Miro, Jiyan ve Teo da o ismin peşine düştü. Osman ve Timi, yine Miro ve adamlarının ateş çemberinin ortasında kalmış, Metin ve Halis ölümle burun buruna gelmişti. Çeliktepe Karakolu, Ercü'ye gelen bir ziyaretçi tarafından karıştırıldı. Nilgün ile Halil arasındaki soğukluk azalmıştı ki son anda Sakarya Fırat Son Bölüm izle, gelişen bir olay ikilinin arasının yeniden açılmasına sebep oldu.
27 Mart Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Sakarya Fırat 140. Bölümde Osman'ın tüm planları çarşı izninde başını derde sokan Poyraz Timi yüzünden bozulacaktır. Durali Başçavuş, hastaneden ziyaret edeceği Hamza'nın durumu karşısında endişelenecektir. Hamza ise bir yolunu bulup hastamedem kaçmayı başaracaktır. Çeliktepe Karakolu, Hamza'nın hastaneden kaçışıyla derhal harekete geçecektir. Sakarya Fırat tek parça, Teo ile bombalı eylem hazırlığına girişecek olan Bakır, Çeliktepe Karakolu'nu havaya uçurmayı hedefleyecektir. Nilgin'ün eski kocasının ilçeye gelişi başta Halil olmak üzere birçok kişiyi tedirgin edecektir. Nilgün'ün sürpriz telefonu ise tedbir almaya çalışan Halil'i şaşkına çevirecektir...
Sakarya Fırat, heyecan ve gerilim dolu 140. Bölümü ile 27 Mart Çarşamba akşamı TRT 1'de!

Kuzey Güney 67. Bölüm izle 27 Mart 2013

Kuzey Güney'in bir önceki Kuzey Güney 67. Bölüm izle 27 Mart 2013 bölümünde Cemre, suç aleti elindeyken polisler tarafından yakalanmış ve gözaltına alınmıştı. Kuzey ve Gülten ise olayı öğrendiklerinde büyük bir şok yaşamıştı. Olayın detaylarını hatırlayamayan Cemre, köşkte üçüncü bir kişiden bahsetti ve Kuzey, ipuçlarının peşine düştü. Güney ise üçüncü kişiye herkesten önce ulaştı. Yaşananlar karşısında Ebru Sinaner, üzüntüyü ve öfkeyi bir arada yaşadı. Cemre'nin başına gelenlerden sonra sıranın kendisine geleceğini anlayan Güney, kendini garantiye almaya çalıştı. Mahkeme tarafından Cemre'nin tutuklanması üzerine Gülten ve Kuzey yıkılmıştı. Kuzey ve Güney, yüzleştiler ve Kuzey Güney Son Bölüm izle, bu yüzleşme Cemre'nin kaderini değiştirdi. Cemre'nin masum olduğunu ispatlamak için araştırma içerisine giren Kuzey, diğer yandan da Cemre'yi görebilmenin yollarını aradı. Kuzey ve Cemre, özel izinle görüş odasında karşı karşıya geldi.
27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında heyecan fırtınası koparacak olan Kuzey Güney 67. Bölümde Kuzey ve Cemre, çok kısa da olsa hapishanede bir araya gelecektir. Birbirlerine kısa sürede birçok şey söyleyecek olan ikili arasındaki aşk derinleşecektir. Demirparmaklıklar arkasındaki Cemre için Kuzey, artık en büyük teselli olacaktır. Ancak, Barış'ın vereceği ifade Cemre'nin işini oldukça zora sokacaktır. Parçaları birleştirmeye devam edecek olan Güney, Cemre'nin evde üçüncü bir kişi olduğu  Kuzey Güney tek parça, yönündeki iddiasını haklı çıkaracak bir ipucuna ulaşacaktır. Handan'ın Kuzey'le yüzleşmesi gerçekleşecek ancak durum Handan için daha da endişe verici bir hal alacaktır. Barış hiç ummadığı bir anda kendisini bir pazarlığın içerisinde bularak iyice köşeye sıkışacaktır. Cemre'nin hapisten çıkması ise neredeyse Güney'e bağlı hale gelecektir.
Kuzey Güney heyecan dolu 67. Bölümü ile 27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D'de!

Merhamet 7. Bölüm izle 27 Mart 2013

Merhamet'in bir önceki bölümünde Narin Merhamet 7. Bölüm izle 27 Mart 2013 ve Fırat, birbirlerine karşı kılıçlarını çekmiş ve ikili arasındaki düello resmen başlamıştı. Fırat, bu oyunun sonuna kadar gitmeye kararlıyken diğer yandan Atıf'ın varlığından da rahatsız olmuştu. Sermet de Atıf'tan rahatsızdı ve Narin'le ilgili yeni planlar yaparken Atıf bütün bunları alt üst etti. Genç Narin, İstanbul'a kalkıp gitmiş ve Fırat'a Sema'yı hamile bırakmasının hesabını sormuştu. Ancak diğer yandan da Narin, İstanbul'un büyüsüne kapıldı. Üniversitede Narin'i karşısında gören Fırat büyük bir şaşkınlık yaşarken Narin'i kendisine bir kez daha aşık etmeyi de başardı. İstanbul'da kız kardeşini aramaktan vazgeçmeyen Narin, Fırat tarafından aile yemeğine davet edildi. Fırat'a meydan okumak için Narin, o davete katılmıştı.
27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 7. Bölümde Narin'in ailesiyle ilgili araştırma yapacak olan Merhamet Son Bölüm izle,Polis Metin, bazı önemli bilgilere ulaşacak ancak Erol Bey, bunların Narin'den gizlenmesini isteyecektir. Narin, ailesiyle ilgili şok edici gerçekten habersiz Fırat'la birlikte uzun sürecek bir yolculuğa çıkacaktır. Diğer yandan Narin ve Atıf arasındaki hızlı yakınlaşma kafaları meşgul etmeye başlayacaktır. Fırat ile Narin'in Yaslıhan ziyaretini Sermet öğrenecek; Can'ı kullanarak kızlara yakınlaşmaya çalışacaktır. Ümmühan, kendisini tezxi olarak tanıtacak olan Dedektif Ayhan'la kısa sürede samimi olacak ve onunla araştırmanın seyrini Merhamet tek parçadeğiştirecek bilgiler paylaşacaktır. Artık Irmak'ın elinde Narin'le ilgili çok çarpıcı bir bilgi vardır.
Merhamet 27 Mart Çarşamba akşamı 7. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!

26 Mart 2013 Salı

Benim İçin Üzülme 21. Bölüm izle 26 Mart 2013


 Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli Benim İçin Üzülme 21. Bölüm izle 26 Mart 2013 karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul' dan Batum' a, Kars' tan Artvin Hopa' ya kadar uzanan bir aşk masalı"BENİM İÇİN ÜZÜLME" yüreğinize dokunacak.
Karadeniz' in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Benim İçin Üzülme Son Bölüm izle, Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz'e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke' ye aşık olurlar... Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz'ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu'larından Bahar'la tanışacaktır... Benim İçin Üzülme tek parça, Şahin'in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar'ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum'da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.

İşler Güçler 34. Bölüm izle 26 Mart 2013


İşler Güçler'in bir önceki bölümünde Nurgül Yeşilçay fırtınası esti. Mustafa Uğurlu, Kadir Çöpdemir ve Aslıhan Gürbüz de İşler İşler Güçler 34. Bölüm izle 26 Mart 2013 Güçler'in son bölümünün konuk oyuncuları arasında yer aldı. Nurgül Yeşilçay'ın yatak sahnesi ve cesur görüntüleriyle yürekleri hoplattığı İşler Güçler'de Hakkı ve Şenol, tüm sermayeleri yatırdıkları Erol ile İbrahim filminde kötü sona doğru hızla yaklaştı. Bir çıkış yolu arayan ikili, Erol ve İbrahim konusunda yanlış bir seçim yaptıklarını düşünerek planlarını sil baştan değiştirdiler. Dağıtımcı firmayla görüşen Hakkı ve Şenol için işler iyice birbirine girdi.

26 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan İşler Güçler 34. Bölümde Ekürisi Cavit ile Salih için tehlike çanları çalmaya başlayacaktır.  İşler Güçler Son Bölüm izle, Adım adım planladıkları banka soygununun aslında zannettikleri kadar kolay olmadığını anlayacak olan ikili için kırmızı alarmlar çalacaktır. Derhal B planına geçecek olan ikili Boomcu Onur ile Münir'i yeni plana dahil edebilmek için ikna etmeye çalışacaktır. Konuşarak bir türlü anlaşamayan Feride ile Ahmet, birbirini sürekli yanlış  İşler Güçler tek parça, anlayacak bu da ilişkilerinin çıkmaza girmesine sebep olacaktır.

İşler Güçler, 26 Mart Salı akşamı 34. Bölümü ile Star TV ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Öyle Bir Geçer Zamanki 108. Bölüm izle 26 Mart 2013

Tuğrul, Mete’ye çok ağır işkenceler yapıyor. Öyle Bir Geçer Zamanki 108. Bölüm izle 26 Mart 2013 Cemile, Mete için her gün kahrolurken, Tuğrul da boş durmaz. Ve giderek dozunu arttırdığı işkencelerle Mete’yi her gün dayanıklılık sınavına sokar. Darbe sonrası etraf hala çok tehlikelidir. Sokağa çıkma yasağı yüzünden herkes Öyle Bir Geçer Zamanki Son Bölüm izle, korka korka işine gitmektedir. Eve biraz geç dönen Osman, askerler tarafından yakalanır. Cemile’ye son bir kez teklifte bulunan Tuğrul, onu bir otele çağırır. Cemile, onunla buluşmaya gider, yanına da bıçak alır. Cemile’nin nereye gittiği bilmeyen Arif ise Adapazarı’ndadır. Halit’ten bir iz bulmuştur ve onun peşine düşer. Carolin, Hakan’ı ziyarete gelir. Ancak yanında Zehra olduğu için konuşamaz. Zehra, Carolin’in dükkana geldiğini annesine söyler. Bu durum, Hakan ile araları hala gergin olan Berrin’in hiç hoşuna gitmez. Bahar ise Deniz’e kendini affettirmeye çalışır. Fakat bu kolay değildir. Deniz ondan kaçar ve onu dinlemek istemez. Öyle Bir Geçer Zamanki tek parça, Bu duruma çok üzülen Bahar’a Süleyman yardımcı olur ancak, Soner’e yakalanmadan Deniz’in gönlünü almak çok zordur. Bahar her ne kadar geldiğinin Soner tarafından bilinmesini istemese de, kader onları beklenmedik bir anda yine burun buruna getirir.

25 Mart 2013 Pazartesi

Yer Gök Aşk 113. Bölüm izle 25 Mart 2013

Yer Gök Aşk'ın bir önceki bölümünde oğluyla konuştuğunu öğrenen Sultan, Sevda'dan bunun hesabını sordu. Sultan'ın öfkesi karşısında Yer Gök Aşk 113. Bölüm izle 25 Mart 2013 Sevda köşeye sıkışmış ancak Hamiyet tarafından savunulmuştu. Sultan, Yusuf Ziya'nın gerçek babasını bulmak için de kolları sıvadı. Hamiyet, Yusuf Ziya'nın velayeti için harekete geçmiş ancak Yılmaz engeliyle karşılaşmıştı. Diğer yandan Ali Ömer, Sevda'ya bir sürpriz hazırlamıştı. Bade ise Mehmet'in desteğiyle kendisini toparlamaya çalışmış fakat Celal'in son adımıyla bir kez daha yıkılmıştı. Ali Ömer'le bağ evinde birlikte olan Yer Gök Aşk Son Bölüm izle, Sevda, Elif'ten gelen telefonla fenalaşmıştı.
25 Mart Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Yer Gök Aşk 113. Bölümde Hamiyetler, Sultan'ı kucağında Yusuf Ziya'yla hastanede yakalayacaktır. Neye uğradığını şaşıracak olan Hamiyet'in eli ayağına dolanacaktır. Sevda ise oğlunun izini sürmeye devam edecektir. Ali Ömer de Sevda'yı sakinleştirmeye çalışacaktır. Anensinin ziyaret etmek için konağa gidecek olan Bade, Celal'in Sezer'i alıp götürdüğü gerçeğiyle yüzleşecektir. Babasının bu tavrı karşısında Bade büyük bir yıkım yaşayacaktır. Yusuf Ziya'nın kim olduğunu araştırmaya devam edecek olan Sultan, Yiğit'in mirası Yer Gök Aşk tek parçakaçırmış olmasına da üzülecektir. Sevda ve Ali Ömer balayılarına devam ederken Sultan merak ettiği tüm soruların cevaplarına ulaşacaktır. Hamile olduğunu öğrenecek olan Bade, Mehmet'e müjdeyi verdiğinde her ikisi de duygu dolu anlar yaşayacaktır.
Yer Gök Aşk, heyecan dolu 113 Bölümü ile 25 Mart Pazartesi akşamı FOX TV'de!

Leyla ile Mecnun 91. Bölüm izle 25 Mart 2013


Leyla ile Mecnun'un bir önceki bölümünde Leyla ile Mecnun 91. Bölüm izle 25 Mart 2013 lastikçiyi Behçet'ten geri almayı başaran Hidayet, anahtarları Ömer'e verdi. Erdal, hapishaneden bir mektup aldı. Mektup üzerine hapishaneye giden Erdal, Kaan ve Derya'yı hapishaneden çıkarma sorumluluğuyla karşı karşıya kaldı. İskender, kullandığı taksiden tuhaf şeylerin çıkmaya başlamasıyla şaşkınlığını gizleyemedi. Nisan'ın Yavuz'un hayatını kurtarmak için kendisini tehlikeye attığını öğrenen Eylül, ilişkilerini sorgulamaya başladı. Leyla, Hidayet'in kendisine hediye ettiği plağı çok beğendi. Mecnun bu durumu kıskanarak daha iyi bir sürpriz için müzik evrenine gitti.
25 Mart Pazartesi akşamı TRT 1'de yayımlanacak olan Leyla ile Mecnun 91. Bölümde terk edilecek olan Mecnun ve Yavuz, bu Leyla ile Mecnun Son Bölüm izle duruma alışmaya çalışsalar da bunu başaramayacaklardır. Bir konfeksiyon atölyesinde çalışmaya başlayacak olan İsmail, komik görüntülerin ortaya çıkmasına sebep olacaktır. İskender'in taksisinin bagajından kilitli bir çanta ile halatlarla bağlanmış bir adam çıkacaktır. Kömürlüğe bir çocuk odası hazırlayacak olan Erdal, orada gizli bir geçit fark edecektir. Kireçburnu Çakalları esrarengiz geçidin sırrını çözemeye çalışacaklar, tünelin Leyla ile Mecnun tek parça, sonunda bakkalın son kullanma tarihini gösteren bir alet bulacaklardır. Mecnun olaya müdahale edince Kireçburnu'nun tamamen yok olma tehlikesi ortaya çıkacaktır.
Leyla ile Mecnun 91. Bölümü ile 25 Mart Pazartesi akşamı TRT 1'de!

Beni Böyle Sev 7. Bölüm izle 25 Mart 2013

25 Mart Pazartesi 19:50 Reha’nın Ömer’i kaçırıp onun ağzından yazdığı mesaj ortalığı karıştırmıştır. Ayşem, çok üzgündür ve kimse Ömer’in Beni Böyle Sev 7. Bölüm izle 25 Mart 2013 neden böyle bir şey yaptığına anlam verememektedir. Ömer ise elleri kolları bağlı halde İstanbul’a doğru yol alırken, babasına direnmeyi sürdürür. Onun kendi rızasıyla gitmiş olabileceğine bir türlü ikna olmayan Haluk ve Halil bu düşüncelerini Nail’le paylaşırlar. Bunun üzerine Nail, her şeyi Ömer’in Beni Böyle Sev Son Bölüm izle, ağzından duymaya karar verir ve Reha’ların peşi sıra yollara düşerler… Fırsatı değerlendiren Seda, bu sırada Ayşem’i, Ömer’den vazgeçirmek için kendince bir yol izler. Öte yandan, kısa zamanda kaynaştığı İnci’nin yalnız olmasına gönlü razı gelmeyen Nilay’ın onun hakkında ilginç bir fikri vardır. Beni Böyle Sev tek parçaBu fikir Kerem’in hiç hoşuna gitmeyecektir.

Yalan Dünya 45. Bölüm izle 25 Mart 2013

Selahattin, Gülistan ile, Bora da Tülay ile “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasına katılıyor . Çiftler arasında müthiş bir rekabetin yaşandığı Yalan Dünya 45. Bölüm izle 25 Mart 2013 yarışmada, kahkahalar da havada uçuşuyor.
Selahattin, Gülistan ile, Bora da Tülay ile “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasına katılıyor . Çiftler arasında müthiş bir rekabetin yaşandığı yarışmada, kahkahalar da havada uçuşuyor.
Bora, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına katılmaya karar verir. Ancak, evli ya da kız arkadaşı olmadığı için bu şartı yerine getirecek arayışlara girer. Aklına gelen her adaya arabanın yarısını teklif ederek yarışmada kendisine eş olmasını ister. Üst üste yaşadığı başarısız ilişkilerden sonra, kadınlarda aradığı özellikleri değiştirmeye karar veren Emir, sette Nurhayat ile karşılaşır. Bir süre sohbet eden ikili arasında beklenmedik bir sürpriz yaşanır. Açılay’ın ise başı Yalan Dünya Son Bölüm izle, paparazilerle derttedir. Kilo vermek için diyet yapan Açılay’ın setteki konuşmaları dedikodu dilinde saptırılıp, abartılır. Diziden kovuldu, parasızlıktan açlık çekiyormuş söylentileri bütün Cihangir’e yayılır. Zerrin ise afiş krizi ile uğraşmaktadır. Zorbey, her yere reklam olsun diye Zerrin’in afişlerini astırır. Bünyamin gerçekleri öğrenmesin diye sabaha kadar afişleri tek tek elleri ile söken Zerrin, tükenmek üzeredir. Şehmuz Bey ise apartmana deprem için önceden haber Yalan Dünya tek parça veren alarm cihazı taktırır. Ancak alarmın sık sık çalması herkesi panikletirken, cihazın sarsıntı yerine dumana duyarlı olduğu anlaşılır. Sonunda Tülay’ı birlikte yarışmaya katılmaya ikna eden Bora’yı bir sürpriz bekler. Rakiplerinden biri de Selahattin ve Gülistan’dır. Erkekler halter kaldırmada kendilerini gösterecek, hanımlar ise acı biber yiyecek ve balondan top yapacaklardır. Bora’lar da Selahattin’ler de finale kalır. Finalde penaltı oyununu oynanacaktır. Ancak Tülay ile Gülistan arasındaki rekabet artınca, Selahattin de Bora da fena sertleşir. Çiftler arasındaki bu duruma programın sunucusu İlker Ayrık müdahale eder.

Kayıp Şehir 26. Bölüm Final izle 25 Mart 2013

 Kanal D’nin başrollerini; Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Elifcan Ongurlar, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Şebnem Hassanisoughi, İhsan Berk Aydın ve Ahmet Mekin’in paylaştıkları sevilen dizisi "Kayıp Şehir” Pazartesi akşamı ekrana gelecek, sürprizlerle dolu bir Kayıp Şehir 26. Bölüm Final izle 25 Mart 2013 final bölümünün ardından ekrana veda ediyor.
Aysel, Çilem’i Çocuk Esirgeme Kurumu’na vermekten vazgeçer. Onu evlat edinmeye karar verir. İrfan da babası olmak da ısrarcıdır. Ancak bir türlü küçük kıza annesinin öldüğünü söylemezler. Seher bildiri dağıtmaktan gözaltına alınmıştır. Meryem, İrfan’ı arayarak yardım ister. O da Kadir’e haber verir. Tam kızı eve dönecekken parmaklıklar ardında kalması Meryem’i kahreder. Aysel ise Çilem’in babasından şiddet dolu Kayıp Şehir Son Bölüm izle, bir telefon alır. Tehditler karşısında ilk defa korkan Aysel ne yapacağını bilmez. Polis adamın peşindedir ve yakalanana kadar onlara huzur yoktur. Ethem, Tarık’ın Sadık ve Apaçileri haraca gönderdiğini anlar. Buna son vermesi için onu uyarır fakat, Tarık da dişlidir ve ona meydan okur. İş yerinden arkadaşı ile yakınlaşma yaşayan İsmail’in kafası  Kayıp Şehir tek parça, karışıktır. Evden çıkarken telefonunu masada unutur. O sırada gelen mesajı ise Zeynep okur. İsmail’in “gece iş var ,geç geleceğim” bahanesinin nedenini öğrenen Zeynep yıkılır. Ancak telefonunu almak için geri gelen İsmail’e renk vermez. Zehra ile evlenen Kadir mutsuzdur. Aynı evi paylaşan arkadaş gibidirler. Kadir hala salonda uyumaktadır. Aysel’in hayatından endişe eden İrfan, Ethem’den yardım istemeye gelir. Eve gelen İsmail, karısı yerine onun bıraktığı mektubu bulur. Kadir kafasını toplamak adına bir karar verir. İrfan ise, Süper Lig’den bir teklif alır. Ancak Ankara’ya yerleşmesi gerekmektedir. Eve gelen Seher, annesinden bir istekte bulunur. Aysel ise hiç beklemediği bir anda İrfan’a büyük bir sürpriz yapar.

Karadayı 24. Bölüm izle 25 Mart 2013

 Karadayı'nın bir önceki bölümünde Karadayı 24. Bölüm izle 25 Mart 2013 Nazif, Mahir ile Feride arasındaki ilişkiyi öğrenmiş ve öfkelenerek Mahir'den hesap sormuştu. Mahir'in söyleyedikleri ise Nazif'i bir kez daha şok etmişti. Turgut, sinsi planlarını tıkır tıkır işletmeye devam ederken, Kara ailesinin üzerindeki kara bulutların sayısını artırtı. Torun Nazif'in kaçırılışı aileyi perişan ederken Orhan'ın getirdiği acı Haber tüm aileyi derinden sarstı. Oynanan oyunda abisi Necdet'in de payı olduğunu öğrenen Karadayı Son Bölüm izle, Osman, Mahir'i durumdan haberdar etti.
25 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Karadayı 24. Bölümde gizemli bir telefon Nazif'i telaşa düşürecek Karadayı tek parçave Feride'yle konuşmaya itecektir. Feride, ard arda iki sürpriz ziyaretçiyle şaşkına uğrayacaktır. Mahir'in nerede olduğunu çok merak edecek olan Feride, her yerde onu arayacaktır. Mahir, torunu için suçu üzerine almaya karar veren Nazif'i durdurmaya çalışacaktır ancak önce yeğenini bulmak için acele edecektir. Feride, çok önemli bir karar almak zorunda kalacak, Turgut da Kara ailesini şok edecek korkunç bir plana imza atacaktır.
Yapımını Ay Yapımın üstlendiği Karadayı, 24. Bölümüyle 25 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarına geliyor.

20 Mart 2013 Çarşamba

Alemin Kralı 66. Bölüm izle 20 Mart 2013

 ALEMİN KIRALI 66. Bölüm 20 Mart 2013, Çarşamba 20:00 Attan Alemin Kralı 66. Bölüm izle 20 Mart 2013 düşüp evin salonuna yerleşen Aslan, hal ve hareketleriyle Asalet'i sinirlendirir. Aslan'a katlanamayan Asalet, mutfağa yerleşir. Mehveş mutfak ve salon arasında kalıp annesini ve kocasını idare etmeye çalışır. Dükkana ise sırayla kızlar bakıp eve para getireceklerdir.

Şişmanladığını düşünen Jülide Alemin Kralı Son Bölüm izle, zayıflamaya karar verir. Çeşitli yöntemler deneme başlayan Jülide'nin yardımına Beşer koşar. Jülide'yi bir zayıflama salonuna götüren Beşer, zayıflama salonu biraz farklı çıkınca Jülide'nin gazabına uğrar. Açlık, Jülide'yi çok değiştirir.

Kubat, tesadüf eseri giydiği Alemin Kralı tek parçakötü kostümleri bir modacının beğenmesi üzerine moda dünyasını atılır. Artık o dünyaca ünlü bir modacı olma yolundadır. Ancak bu yolda Nihale'yi feda etmesi gerekince işler değişir.

Pis Yedili 61. Bölüm izle 20 Mart 2013

 Trafo ve Karabiber, Songül'e Pis Yedili 61. Bölüm izle 20 Mart 2013 bir şeyler olmadığını anlatmaya çalışsalar da nafiledir. Songül, gördüklerini yanlış anlamış ve ne Trafo'ya ne de Karabiber'e inanmamaktadır. Pis Yedili Son Bölüm izle,
Alis, Orço'dan kurtulmak için ona bir oyun oynar. Bu oyunun sonunda Orço karakola düşer.
Elçin, okul çıkışında Ceyhun'u Pis Yedili tek parça,alıp Paşaların evine giderler. Cimbom ve Paşa'nın da evde olması tüm huzuru kaçırır. Cimbom ve Elçin tartışınca, Cimbom evi terk eder.

Sakarya Fırat 139. Bölüm izle 20 Mart 2013

 Sakarya Fırat'ın bir önceki bölümünde Sakarya Fırat 139. Bölüm izle 20 Mart 2013 Miro, yola döşediği bombaya doğru ilerleyen Poyraz Timi ve Osman'ın başına gelecekleri sinsice izledi. Osman ve arkadaşları ise büyük bir tehlikeden son anda karşılarına çıkan biri tarafından kurtarıldı. Miro'nun planları alt üst olurken Hamza da hastanede Teo tarafından öldürülmek üzere arandı. Osman, bundan haberdar olup çok öfkelendi. Aile arasında bir yemek organize eden Halil Bey, aradaki soğukluğun giderilmesini sağladı; Nilgün'e karşı duygularını da açıkça ifade etme fırsatı buldu. İbrahim'in görüntülerinin internete düşmesi üzerine Fatma, ona ağır bir ceza verdi.Sakarya Fırat Son Bölüm izle, 20 Mart Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Sakarya Fırat 138. Bölümde Osman'a arkadaşlarıyla birlikte sivil bir görevle görevlendirilecektir. Özel bir operasyon için göreve soyunan Osman, Halis, Metin, Vedat ve Fatih, örgütten kaçıp kendilerine sığınacak sürpriz bir ismin şaşkınlığını yaşayacaktır. Miro, Jiyan ve Teo da o ismin peşine düşecektir. Osman ve Timi, yine  Sakarya Fırat tek parça, Miro ve adamlarının ateş çemberinin ortasında kalacak, Metin ve Halis ölümle burun buruna gelecektir. Çeliktepe Karakolu, Ercü'ye gelen bir ziyaretçi tarafından karıştırılacaktır. Nilgün ile Halil arasındaki soğukluk azalacaktır ki son anda gelişen bir olay ikilinin arasının yeniden açılmasına sebep olacaktır.
Sakarya Fırat izle, Sakarya Fırat tek part, Sakarya Fırat 139. Bölüm full hd izle, Sakarya Fırat 139. Bölüm online tek parça izle, Sakarya Fırat 139. Bölüm 20 Mart 2013 Çarşamba izle, Sakarya Fırat tek parça full izle, Sakarya Fırat 720p HD izle, Sakarya Fırat 20 Mart 2013 Çarşamba izle, Sakarya Fırat kesintisiz izle

Kuzey Güney 66. Bölüm izle 20 Mart 2013

 Kuzey Güney'in bir önceki bölümünde Kuzey ve Cemre, gazetede fotoğraflarının yayımlanmasının şokunu yaşarken ilişkilerini gizleyemeyecek duruma gelmişlerdi. Yaşananlar, Cemre'yi Barış'ın karşısında yüklü bir Kuzey Güney 66. Bölüm izle 20 Mart 2013 tazminat ödemeye mahkum etti. Güney, Kuzey'in sahip olduklarını gördükçe öfkeden deliye döndü. Diğer yandan Banu, Güney'le yalan bir evliliği yürüttüğünün farkına varmış ve kahrolmuştu. Kuzey'in ayak bağlarından birini Sami, attığı adımla çözdü. Ebru Sinaner, gazetelerde çıkan fotoğraflardan dolayı yeni bir anlaşma için harekete geçti.

20 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında heyecan fırtınası koparmaya hazırlanan Kuzey Güney 66. Bölümde Cemre, suç aleti elindeyken polisler tarafından yakalanacak ve gözaltına alınacaktır. Kuzey ve Gülten ise olayı öğrendiklerinde büyük bir şok yaşayacaktır. Olayın detaylarını hatırlayamayan Cemre, köşkte üçüncü bir kişiden bahsedecektir ve Kuzey, ipuçlarının peşine düşecektir. Kuzey Güney Son Bölüm izle, Güney ise üçüncü kişiye herkesten önce ulaşacaktır. Yaşananlar karşısında Ebru Sinaner, üzüntüyü ve öfkeyi bir arada yaşayacaktır. Cemre'nin başına gelenlerden sonra sıranın kendisine geleceğini anlayacak olan Güney, kendini garantiye almaya çalışacaktır. Mahkeme tarafından Cemre'nin tutuklanması üzerine Gülten ve Kuzey yıkılacaktır. Kuzey ve Güney, yüzleşecekler ve bu yüzleşme Cemre'nin kaderini değiştirecektir. Cemre'nin masum olduğunu ispatlamak için araştırma içerisine girecek olan Kuzey, diğer yandan da Cemre'yi görebilmenin yollarını arayacaktır. Kuzey ve Cemre, özel izinle görüş odasında karşı karşıya gelecektir.  Kuzey Güney tek parça, Kuzey Güney heyecan dolu 66. Bölümü ile 20 Mart Çarşamba akşamı Kanal D'de!

Merhamet 6. Bölüm izle 20 Mart 2013

 Narin ile Fırat arasındaki Merhamet 6. Bölüm izle 20 Mart 2013 düello başlıyor. Ve Fırat, Narin kendisini durdurmadıkça, bu tehlikeli oyunda sonuna kadar gitme kararlılığını gösteriyor.
Artık kılıçlar çekilmiş ve Narin’le Fırat arasındaki düello başlamıştır. Fırat, Narin kendisini durdurmadıkça, bu tehlikeli oyunda sonuna kadar gidecektir.          Birden bire hayatlarına dahil olan Atıf ise, Fırat’ı germektedir. Atıf’a tek Merhamet Son Bölüm izle, düşman olan Fırat değildir elbette. Atıf, Sermet’in hışmından nasıl korunacaktır? Tam da Sermet, Narin’le ilgili yeni planların arifesindeyken, bu Atıf da nereden çıkmıştır? Geçmişte ise, Fırat’ın Sema’yı hamile bırakmasının hesabını sormak için İstanbul’a giden Genç Narin, şehrin güzelliğine hayran kalır. Acaba Fırat, Narin’i karşısında görünce ne yapacak? Narin’in gönlünü yeniden kazanmayı başarabilecek midir? Narin onca yıl sonra kardeşini bulabilecek midir? Narin, Fırat tarafından söz Merhamet tek parça, kesmek üzere verilen iki ailenin tanışma yemeğine davet edilir. Narin, Fırat’a meydan okumak üzere bu yemeğe katılacak mıdır?

Muhteşem Yüzyıl 91. Bölüm izle 20 Mart 2013

Muhteşem Yüzyıl'ın bir önceki bölümünde Hürrem, kendisine yapılan büyüden kurtulmaya çalışmış, şüphelendiği Fahriye'yi Muhteşem Yüzyıl 91. Bölüm izle 20 Mart 2013 de takibe almıştı. Şah Sultan'ın emriyle haremden birini öldürmek üzere olan Fahriye, suç üstü yakalanmıştı. Hürrem, Şah Sultan'ın hamlesiyle ağır bir darbe almış, Hürrem'in haremdeki gücü sarsılmıştı. Şehzade Mustafa'nın Manisa'da seferden dönen askerlere para dağıtması Süleyman'ın kulağına gidince oğlunun taht hayali kurduğunu düşündü. Malkoçoğlu ile Mihrimah Sultan arasındaki ilişki, mektubu kimin yazdığının ortaya çıkmasıyla bambaşka bir boyut kazandı. Şah Sultan ve Hatice'nin Hürrem'e kurduğu tuzağı Rüstem ortaya çıkartmış ve yeni bir planla Şah Sultan ile Hatice tuzağa düşürülmüştü.
20 Mart Çarşamba akşamı Star TV ekranlarına 91. Bölümü ile geliyor.
20 Mart Çarşamba akşamı Star TV ekranlarına  gelecek olan Muhteşem Yüzyıl 91. Bölümde altınların saklanması Süleyman'ı derinden sarsacaktır. Hatice, Şah Sultan'ın kendisine bir oyun oynadığını düşünürken Süleyman tarafından evlendirilmek istenmesiyle büyük bir şok yaşayacaktır. Altınların saklanmasında Malkoçoğlu da zan Altın bırakılacak ve Mihrimah Muhteşem Yüzyıl tek parça, Sultan başta olmak üzere herkes bu duruma şaşıracaktır. Malkoçoğlu'nu bitirmek isteyen Rüstem, Mihrimah Sultan'ı çılgına çevirecek bir dedikoduyu haremde yayarken Şah Sultan bu fırsatı hemen değerlendirecektir. Hürrem, Mustafa'nın bir isyanı bastırması için görevlendirildiğini öğrenince Rüstem'i onun yanına gönderecek ve hata yapmasını sağlayacaktır. Rüstem'in oyunu başarıyla sonlanacak ve Mustafa büyük bir hataya imza atacaktır. Haremde çıkacak dedikodulara son vermek için Malkoçoğlu'na hesap sormaya gidecek olan Hürrem, şok olacağı bir manzarayla karşılaşacaktır. Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle,Heyecan dolu sahneleriyle Muhteşem Yüzyıl 91. Bölümüyle 20 Mart Çarşamba akşamı Star TV'de

17 Mart 2013 Pazar

Survivor Ünlüler Gönüllüler 17 Mart 2013 izle 17 Mart 2013 | Full HD Tek Parça Dizi izle

 Survivor Ünlüler Gönüllüler 17 Mart 2013 izle
‘Survivor ünlüler - gönüllüler’ yeni sezonuyla 17 Mart Pazar 20.00'de Star'da başlıyor!
Büyük bir merakla beklenen ‘Survivor ünlüler – gönüllüler’ yarışmasına sayılı günler kaldı.
Kim daha iddialı? Survivor Ünlüler Gönüllüler Son Bölüm izle, Ünlüler ve gönüllüler arasında inanılmaz rekabetin kazananı kim olacak?
Ünlüler ve gönüllüler karşı karşıya...
STAR TV’de Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı “Survıvor” 6’ncı sezonuyla çok yakında başlıyor. Bu sene Alp Kırşan’ın sunumuyla başlayacak olan yarışma, yine herkesi ekrana kilitleyecek. Her hafta  Survivor Ünlüler Gönüllüler HD izle, farklı bir maceraya yelken açan “Survivor Ünlüler- Gönüllüler”, yeni sezonunda geçen yılın aksine bu kez Panama’da gerçekleşecek.
Yarışma Panama İnci Adası’nda yapılacak…
İşte bu sezon Survivor Ünlüler - Gönüllülere katılacak ünlü yarışmacılar;
Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu, oyuncu Cengiz Coşkun, manken Irmak Atuk, milli futbolcu Ümit Karan ve oyuncu Dağhan Külegeç, ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede, DJ Doğukan Manço, Dünya Fair Play ödülünü alan Erhan Yavuz'un ve Brezilyalı model Larissa Gacemer da Panama'da açlıkla, vahşi doğayla ve rakipleriyle mücadele edecek.
Ünlüler takımından çekinmediklerini ve Survivor Ünlüler Gönüllüler tek parça, kendilerinin daha güçlü olduğunu iddia eden gönüllüler bakalım adada nasıl bir mücadele verecek.
Yarışmanın gönüllü yarışmacıları
Murat Ceylan, Emel Erdemar, Hilmi Cem İntepe, Mustafa Sürmen, Duygu Çetinkaya, Bozok Gören,Gül Fakı, Seda Akman

Avrupa Avrupa 67. Bölüm izle 17 Mart 2013

Avrupa Avrupa 67. Bölüm izle 17 Mart 2013
 Avrupa Avrupa'nın bir önceki bölümünde Can ve Gül'ün kavgaları devam etti. Gül, Can'ın ailesine söz geçiremediğinden şikayet ederek baba evine döndü. Bir sorun listesi hazırlayan ikili, ortak kurallar kararlaştırıp onlara uyma sözü verdi. Genç çift ailelerine yedek anahtar vermemek adına anlaşmaya da vardı. Her Avrupa Avrupa Son Bölüm izle, iki aile de bu duruma sert tepki gösterdi. Gül, ailesine yedek anahtar vermeme konusunda sözünü tutarken Can, oyun bozanlık yapıp ailesine yedek anahtar verdi
17 Mart Pazar akşamı TRT 1.Avrupa Avrupa HD izle, ekranlarına gelecek olan Avrupa Avrupa 67. Bölümde İki aile, Gül ile Can'ın ayrılmanın eşiğine gelmesiyle birbirine girecektir. Gül, bunalıma girip odasına kapanan Can'dan hiç Haber alamadığı için iyice sinirli bir hal alacaktır. Can ve Gül, birbirini kıskandırmak için türlü oyunlar oynayacaktır. Evin çocuklarda kalması amacıyla Muhtar ve Tekin, Can'ların evinin Mahir ve Ferdi tarafından kiralanmasına ön ayak olacaktır. Gül ve Can, Matmazel'in girişimiyle kendi evlerinde Avrupa Avrupa tek parça, bir araya gelerek evliliklerinin akıbetine karar vereceklerdir.
Avrupa Avrupa 67. Bölümü ile 17 Mart Pazar akşamı TRT 1'de!

Ali Ayşeyi Seviyor 8. Bölüm izle 17 Mart 2013

 Ali Ayşeyi Seviyor 8. Bölüm izle 17 Mart 2013
Ali Ayşe'yi Seviyor'un bir önceki bölümünde Ayşe'ye aşkını ilan ettiği mektubun bir işe yaramadığını gören Ali, büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Ayşe, Ali'nin Gülnihal'le arasında bir şeyler yaşandığını düşünmekteydi. Ali Ayşeyi Seviyor Son Bölüm izle, Ali ise Ayşe'nin bu yanlış düşüncelerinden habersizdi ve büyük üzüntü yaşamaya devam etti. Diğer yandan Ayten ile Kemal, nikah tarihlerini almak için ilk adımı attı. Son anda hiç beklemedikleri bir engel ortaya çıktı. Kemal'in maaşları ödemeyi Ali Ayşeyi Seviyor HD izle,reddetmesi üzerine Ali ve Sedat, grev başlattı. Umutsuz bir aşk için uğraştığını düşünen Ali, Ayşe'ye çok etkileyici bir veda hazırladı.
17 Mart Pazar akşamı FOX TV'de ekrana gelecek olan Ali Ayşe'yi Seviyor 8. Bölüm Özeti ve Fragmanı çok yakında!  Ali Ayşeyi Seviyor tek parça,
Kahkaha dolu 8. bölümüyle Ali Ayşe'yi Seviyor, 17 Mart Pazar akşamı Fox'ta!

Tozlu Yollar 2. Bölüm izle 17 Mart 2013

 Çiftlik hayatı süren zengin Tozlu Yollar 2. Bölüm izle 17 Mart 2013 Gündoğan ailesinin entrikalarla dolu hayatını ekrana taşıyan Tozlu Yollar'da bir güç savaşı yaşanmaktadır. Ailenin hırslı kadınları iktidarı paylaşmak değil iktidarın kendisi olmak adına büyük ve dram dolu bir mücadeleye Tozlu Yollar Son Bölüm izle, girişecektir.

Özer Kızıltan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Tozlu Yollar'ın yapımcılığını Stil Medya üstlenirken, Dizi müziklerinde de Kıraç'ın imzası bulunuyor. Yücel Erten, Selda Alkor, Burcu Kara, Nihat Altınkaya, Tozlu Yollar HD izle, Sinan Albayrak, Seda Akman, Pamir Pekin, Asena Tuğal, Yıldırım Gücük, Ayçin İnci, Gülşah Şahin, Buse Varol ve Burçin Birben'in oyuncu kadrosunda yer aldığı Tozlu Yollar, Trakya'da Gündoğan Çiftliği'nde geçiyor.
Tozlu Yollar 2. Bölüm Özeti çok Tozlu Yollar tek parça, yakında!Entrikaların ve aşk çıkmazlarının eksik olmadığı Tozlu Yollar 2. Bölümüyle 17 Mart Pazar akşamı ATV ekranlarına geliyor.

1 Erkek 1 Kadın 97. Bölüm izle 17 Mart 2013

 Bir Erkek Bir Kadın'ın bir önceki bölümünde Zeynep, sokaktan bulup eve getirdiği yavru köpeğe çok bağlanmış ve 1 Erkek 1 Kadın 97. Bölüm izle 17 Mart 2013 dış dünyayla ilişkisini kesmişti. Ozan, duruma müdahale etmek zorunda kaldı. Hipnoz kursuna başlayan Zeynep, kursta öğrendiklerini Ozan'ın üzerinde denemek istedi. Hipnoza inanmayan Ozan, hayatının en kötü tecrübelerinden birini yaşadı. Evde küçük bir yangın çıkmış ve Zeynep, bu konuda iyice hassaslaşmıştı. Zeynep'in tüm yangın tedbirlerini abartması evdeki hayatı çekilmez bir hale soktu. Okuduğu bir makaleden çok etkilenen Zeynep, Ozan'ın vücut dilini okuyabileceğini söyledi. İkili arasında iddialaşma yaşanmış; Zeynep, Ozan'ın her bedensel hareketinden bir anlam çıkarmıştı. Ozan, yaptığı işten çok sıkılmış ve şirketi kapatıp kendisine yeni, bir iş aramıştı. Zeynep, başta bunu 1 Erkek 1 Kadın Son Bölüm izle, onaylamasa da Ozan'a destek oldu.
16 Mart Cumartesi akşamı seyirciyle buluşmaya hazırlanan Bir Erkek Bir Kadın 97. Bölümde Adalet Hala, anjiyo olacak ve Zeynepler'in evinde kalacaktır. Zeynep, Adalet Hala'nın kendisine eziyet etmesinden şikayetçiyken 1 Erkek 1 Kadın HD izle, Ozan, Hala tarafından övgülere mazhar olacaktır. Zeynep için intikam planları yapma vaktidir. Adalet Hala'ya Adana'dan ahiretliğini çağırmayı teklif edecek olan Zeynep, Adana'dan gelen Mübeccel Teyze'yi görünce buna pişman olacaktır. Arkadaş çevresinin zengin hastalığına yakalanması Zeynep'i de asortik bir hastalık bulam telaşına düşürecektir. Üç genç ve güzel kızın öğretmenliğini yapmaya başlayacak olan Ozan, Zeynep'in kıskançlık krizlerine girmesine sebep olacaktır. Zeynep ve Ozan, maliye kontrolü ve vergi stresine gireceklerdir. Zeynep'in çok stresli olduğunu görecek olan Ozan, ona erkekler gibi rahat olmanın 1 Erkek 1 Kadın tek parça, yollarını gösterecektir.
Bir Erkek Bir Kadın 97. Bölümüyle 16 Mart Cumartesi akşamı Star TV ekranlarına geliyor.

Umutsuz Ev Kadınları 56. Bölüm izle 17 Mart 2013

 Zeliş Kudret’e olan kızgınlığıyla Umutsuz Ev Kadınları 56. Bölüm izle 17 Mart 2013 evlenmeyi kabul eder. Ancak düğün gecesi Kudret’in büyük bir Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm izle, sürprizi olacaktır. Nermin karnı burnunda hamile olarak döner mahalleye. Arkadaşlarından gizlediği gerçek ise bambaşkadır. Yasemin, Sinan’ın yeni başladığı işten haberdar olur. Sinan’ın zor durumda kalmasına gönlü razı olmaz Umutsuz Ev Kadınları HD izle, ve tüm düğün hazırlıklarını iptal eder. Gamze’yle beraber hazırlayacağı sürpriz ise Sinan’ı şaşkına uğratacaktır. Elif’in kemoterapi sonrası saçları dökülmeye başlar. Bu duruma alışması hem kendisi hem de Ömer için hiç kolay olmayacaktır. Annesinin ise bir çözümü vardır! Emel Kudret tarafından terk edilmeyi hazmedemez ve kendini asar. Umutsuz Ev Kadınları izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça,Umutsuz Ev Kadınları tek part, Umutsuz Ev Kadınları 56. Bölüm full hd izle, Umutsuz Ev Kadınları 56. Bölüm online tek parça izle, Umutsuz Ev Kadınları 56. Bölüm 17 Mart 2013 Pazar izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça full izle, Umutsuz Ev Kadınları 720p HD izle, Umutsuz Ev Kadınları 17 Mart 2013 Pazar izle, Umutsuz Ev Kadınları kesintisiz izle

16 Mart 2013 Cumartesi

Şefkat Tepe 102. Bölüm izle 16 Mart 2013

 Türkiye"nin terör sorunlarını Şefkat Tepe 102. Bölüm izle 16 Mart 2013 tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren Şefkat Tepe, gündemi sarsacak konularıyla ekrana gelmeye devam ediyor. Şefkat Tepe 102. Bölüm'de; Şefkat Tepe Son Bölüm izle,

1965 Yılı sonunda değişik meslek grupları kılıfıyla gelen üç bine yakın ajan bölgedeki evleri tek tek fişlediler. Bu Fişleme üzerinden Şefkat Tepe HD izle, örgüt projesi inşa edildi. Çok değişik profilde toplumun içine sızmış ajanlar var.
Bunlar halkın içine iyice karışmışlar. Mahlle bakkalı, kasap, sıradan bir işçi ve hatta çoban... Hiç birinin kimliği bilinmiyor. Görevleneceği anı Şefkat Tepe tek parça, bekliyor. Şefkat Tepe'de bu hafta Sungurlar timi bu ajanların peşine düşüyor.

Bizim Okul 6. Bölüm izle 16 Mart 2013

 Bizim Okul'un bir önceki bölümünde kan davalıları okulu basıp Baran'ı vurmaya çalıştı. Sınıf arkadaşları Baran'ı korurken polisler de kısa sürede okula ulaştı. Okulu basanları ise Murat ve Elif, etkisiz hale getirmeyi başardı. Bizim Okul 6. Bölüm izle 16 Mart 2013 Altan, taksisine binen müşterinin Milli Eğitim müfettişi olduğundan habersiz onu gideceği yere götürdü. Müfettiş ise Altan'ın konuşmalarından öğretmen olduğunu anladı. Ziya ve Neşe, bir kız çocuğunu evlatlık edinirken Eda da serseri, işsiz güçsüz bir Bizim Okul Son Bölüm izle, gençle ilişki yaşamaya başladı. Sonunda sevgilisi Eda'nın başını derde soktu. Demir, Gülbahar'ın tüm uyarılarına rağmen yine bir yalan söyledi ve Müdür Ayfer'e yakalandı.

16 Mart Cumartesi akşamı seyirciyle buluşacak Bizim Okul HD izle, olan Bizim Okul 6. Bölümde 10A sınıfının erkekleri, Eda'yı başına bela olan erkek arkadaşından kurtaracaktır. Kaan ise alacaklarından kaçmaya devam edecektir. Yeni kız arkadaşıyla muhabbetini ilerletecek olan Selim, onu Müşerref Hanım'la tanıştıracaktır. Ancak Müşerref Hanım bu durumdan memnun olmayacak ve ikiliyi ayırmak için elinden geleni Bizim Okul tek parça, yapacaktır. Nuriye'ye aşık olan Denyo, aşkını itiraf edememenin sıkıntısını yaşayacaktır. Elif, Murat'tan eski kız arkadaşı yüzünden uzaklaşacaktır. Dilara'dan hoşlanan Altan Hoca, ona karşı duygularını açıklamak üzereyken Dilara'nın eski nişanlısı ortaya çıkacaktır. Yıldız, Seda'nın Yiğit'i konsere davet etmesi üzerine büyük bir kavga çıkartacaktır.
Kahkaha tufanı koparacak Bizim Okul 6. Bölümüyle 16 Mart Cumartesi akşamı ATV'de!

1 Erkek 1 Kadın 96. Bölüm izle 16 Mart 2013

 Adalet Hala hasta olursa...
Anjiyo olan Adalet Hala bir günlüğüne Zeynep’le Ozan’ın misafiri olur. Zeynep’e evi dar eden Adalet Hala, Ozan’a tam tersine şefkatle yaklaşmaktadır. İntikam planları yapmaya başlayan Zeynep, Adalet Halayı alt edebilecek midir? 1 Erkek 1 Kadın 96. Bölüm izle 16 Mart 2013
Canı sıkılan ve bu yüzden de Zeynep’i rahat bırakmayan Adalet’e ahretliğini Adana’dan çağırma fikrini Zeynep verir. Adana’dan gelen ahretlik Mübeccel Zeynep’in hayatını nasıl etkileyecektir?
Zeynep’in sosyete hastalığı 1 Erkek 1 Kadın Son Bölüm izle,
Eda’nın ve iki yakınının sosyeteye mahsus asortik hastalıklara yakalandığını öğrenen Zeynep, onlardan aşağı kalmamak için kendisine bir zengin hastalığı uydurmaya karar verir.
Ozan öğretmen olursa...
Ozan öğretmen olursa ne olur? Hem de 3 tane genç güzel kızın öğretmeni. Peki ya Zeynep bu durumda ne yapar?
Ozan için vergi zamanı...
Ozan ofiste vergi ayı münasebetiyle çok yoğun çalışmaktadır. Zeynep bu kadar stres yapmamasını söylediğinde pastanesinin de maliye kontrolüne girebileceği gerçeğini bilmemektedir. Ozan’ın yardımıyla vergi, maliye, kasa defteri gibi terimlerle tanışır.
1 Erkek 1 Kadın tek parça,
Erkek kafası nasıl çalışır!
Zeynep’in stresli günler geçirdiğini fark eden Ozan, Zeynep’in rahat davranmayı bilmediğini söyler. Zeynep’in erkekler gibi rahat ve kaygısız olmasının kendisini rahatlatacağını söyler. Ve erkeklerin neler düşündüğünü öğretmeye çalışır.1 Erkek 1 Kadın HD izle,
Yayın Günü: Cumartesi - Pazar
Yayın Saati: 23.30

Umutsuz Ev Kadınları 55. Bölüm izle 16 Mart 2013

 Umutsuz Ev Kadınları'nın bir önceki Umutsuz Ev Kadınları 55. Bölüm izle 16 Mart 2013 bölümünde Zeliş, asansörde Haluk'la uygunsuz Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm izle, bir anda yakalanınca o esnada çekilen fotoğraflarla başları derde girdi. Fotoğrafların kötü niyetle kullanılması Haluk'un siyasi kariyerini Umutsuz Ev Kadınları HD izle, olumsuz etkiledi ve bu durum karşısında Zeliş ciddi bir karar almak zorunda kaldı. Kanser olduğu kesinleşen Elif, bunu herkesten saklamaya karar verdi ancak çatkapı çıkıp gelen annesi tüm düzenini alt üst etti. Kudret'in yeğeniyle ilgileniyor olmasını fırsata dönüştüren Emel, Kudret'i baştan çıkaran bir sürpriz hazırladı.   Heyecanla beklenen Umutsuz Ev Kadınları tek parça, Umutsuz Ev Kadınları 55. Bölümüyle 16 Mart'ta yeni kanalı FOX TV'de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Lale Devri 105. Bölüm izle 16 Mart 2013

 Lale Devri'nin bir önceki bölümünde Lale Devri 105. Bölüm izle 16 Mart 2013 Azra'yı köşeye sıkıştıran Toprak, onun hayatıyla ilgili tüm sırları bir bir öğrendi. Bu gelişme üzerine iki kadın Zümrüt'e karşı iş birliğine girişti. Bu ittifaktan habersiz olan Zümrüt, Ilgaz Holding'le ilgili hain planını devreye sokmak için emin adımlarla  Lale Devri Son Bölüm izle, yürüdü. Necip, ihaleden son anda çekilince tüm aile adeta şok oldu. Zümrüt'le ilgili tüm bildiklerini Toprak'a anlatan Azra, oğluna kavuşabilmek için gerekli parayı da Toprak'tan istedi. Toprak'tan istediği yardımı alamayan Azra, hayal kırıklığıyla yeni bir plan Lale Devri HD izle, yapmak zorunda kaldı. Çınar, Tibet'i ziyaretinde Toprak'la karşılaşınca büyük şaşkınlık yaşadı. Toprak'ın kendisini sinirlendirmek için Ahmet'in yanına gittiğini düşünen Çınar, yine kavga çıkarttı. Yaşanan güzel bir sürpriz ise tüm kavgaları unutturup genç çifti mutlu etti.

16 Mart Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Lale Devri 105. Bölümde tüm aile Toprak'ın hamilelik haberiyle büyük bir sevinç yaşayacaktır. Toprak ve Çınar'ı birbirine daha çok bağlayacak olan bu gelişme Zümrüt'ü çileden çıkaracaktır. Lale Devri tek parça, Toprak, hamilelik sürecinde evde bazı sıra dışı olaylar yaşamaya başlayacaktır. Yeşim'in mezarına gittiğindeyse Toprak'ı korkunç bir sürpriz karşılayacaktır. Yurt dışından iş bağlayamadığı için morali bozulacak olan Çınar, yürüyüşe çıktığında şok olacağı bir manzarayla karşılaşacaktır. Toprak'ın yaşadığı huzursuzluklar aileyi de tedirgin edecektir. Necip Bey, yaşananlar üzerine Toprak'ın hayatını kabusa çevirecek bir karar almak zorunda kalacaktır.

Spartacus War Of The Damned 3. Sezon 7. Bölüm izle 16 Mart 2013

 Spartacus izle, Spartacus tek part, Spartacus War Of The Damned 3. Sezon 7. Bölüm full hd izle, Spartacus War Of The Damned 3. Sezon 7. Bölüm online tek parça izle, Spartacus War Of The Damned 3. Sezon 7. Bölüm 16 Mart 2013 Cumartesi izle, Spartacus tek parça full izle, Spartacus 720p HD izle, Spartacus 16 Mart 2013 Cumartesi izle, Spartacus kesintisiz izle
Spartacus War Of The Damned 3. Sezon 7. Bölüm izle 16 Mart 2013

14 Mart 2013 Perşembe

Şubat 23. Bölüm izle 14 Mart 2013

Şubat, Samim’in oğlunu Şubat 23. Bölüm izle 14 Mart 2013 Grilerin elinden kurtarır, ama Samim'in eşi Leyyal, bebeğinin Şubat Son Bölüm izle, Şubat tarafından alındığını öğrenemez. Yağmur, Samim Akça’nın hayatta olduğunu düşünmektedir ve bu yüzden yurt dışına gitmekten vazgeçer. Arif meslekten ayrılmasına rağmen Samim ve Griler'in izini sürmeye devam etmektedir ve kendine küçük bir teşkilat Şubat HD izle, kurmuştur. Deli İbrahim ve tayfası lunapark işletmektedirler fakat Yusuf’un içindeki kötülük yine harekete geçer... Şubat tek parça, Şubat, Samim’in oğlunu neden kaçırmıştır? Samim Akça yaşıyor mudur? Yusuf’un tayfaya yapacağı kötülük nedir? Deli İbrahim ve tayfayı bu durumdan kim kurtaracaktır?
Şubat izle, Şubat tek part, Şubat 23. Bölüm full hd izle, Şubat 23. Bölüm online tek parça izle, Şubat 23. Bölüm 14 Mart 2013 Perşembe izle, Şubat tek parça full izle, Şubat 720p HD izle, Şubat 14 Mart 2013 Perşembe izle, Şubat kesintisiz izle

Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm izle 14 Mart 2013

 Biricik, çok uzun zamandır Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm izle 14 Mart 2013 görüşmediği ancak kendisi için çok değerli olan bir Zengin Kız Fakir Oğlan Son Bölüm izle, arkadaşının Türkiye’ye geldiğini duyunca onu eve davet eder. Gelecek olan kişinin başta kadın olduğunu düşünen ancak sonra erkek olduğunu anlayan Nurhan’ın, bu beklenmedik sürpriz karşısındaki tepkisi merak konusudur… Son derece Zengin Kız Fakir Oğlan HD izle,yakışıklı ve en önemlisi Biricik için değerli olan bu kişi, Nurhan için tehlike arz etmektedir. Nurhan, Biricik’e olan güveni ve kıskançlığı arasında kalırken, Sarp ve Rüyam ellerine geçen bu fırsatı sonuna kadar değerlendirecektir… Öte yandan babası Kemal’in bütün itirazlarına rağmen yüzüne botoks yaptıran Rüyam’ın yüzü beklenilenden Zengin Kız Fakir Oğlan tek parça daha fazla gerilince ortalık karışır. Rüyam Kemal Beyden köşe bucak saklanırken, yaşananlar komik görüntülere sahne olur…

İntikam 10. Bölüm izle 14 Mart 2013

 Yağmur, gittikçe daha tehlikeli hala gelen Selen’i saf dışı bırakmaya karar veriyor ve elindeki kozlarla harekete geçiyor.

Yağmur’un canı çok sıkkındır. İntikam 10. Bölüm izle 14 Mart 2013 Derin gitmediği gibi, Rüzgar ile de iyiden iyiye flört etmeye başlamıştır. Bu durum Yağmur’u sinirlendirse de, elinden fazla bir gelmez. Çünkü Derin onu, çok üzerine gelirse gerçekleri anlatmakla tehdit eder. Haldun’dan Şahika’ya bir zarf gelir. Zarfın İntikam Son Bölüm izle, içinden çıkan belge Şahika’yı fazlası ile etkiler. O, Arsoy Ailesi’ni bir arada tutmaya çalıştıkça, tersine her şey daha da dağılmaktadır. Evde iyice yalnız kalan Şahika, Emre’yi döndürmek için hem Aslı’yı hem de Selen’i kullanmaktadır. Aslı ona Emre ile baş başa İntikam HD izle,yemek ayarlar ama, yemeğe Yağmur da katılmaktadır. Hakan’ın şirkete yatırım yapmasını sağlayan Selen zaferini biraz erken kutlar. Önce Emre’ye teklif de bulunur, yüz bulamayınca da Hakan’a gider. Yağmur, gittikçe daha tehlikeli hala gelen Selen’i saf dışı bırakmaya karar vermiştir. Elindeki kozlarla harekete geçer. Ona öyle bir sürpriz hazırlar ki, Selen ve Arsoylar karşı karşıya gelir. Son yaşanan olaylardan sonra Cemre, Barış ile ev tutmaya karar İntikam tek parça, verir. Ancak bunu duyan Rüzgar, Barış’a karşı çıkar. Çünkü ev, Şahika’dan Cemre’yi bırakma karşılığında alınan çek ile tutulacaktır. Derin iyice Rüzgar’ın yanına yerleşmeye başlar. Üstelik ona Hale değil, çocukluk arkadaşı Derin olduğunu söyler. Yılladır beklediği kadını karşısında bulan Rüzgar şaşkındır. Kaybedecek pek de bir şeyi kalmayan Selen ise her zamankinden daha tehlikelidir.

Kurtlar Vadisi Pusu 185. Bölüm izle 14 Mart 2013

14 Mart 2013, Perşembe 20:00 Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu 185. Bölüm izle 14 Mart 2013 izleyicileriyle 10. yılda yine atv ekranlarında buluşuyor. Sezon finalinde Memati Baş'ın düğün gecesinde vurulmasıyla Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm izle, yıkılan Polat Alemdar tetiği çektirenlerin peşine düşüyor.Kurtlar Vadisi Pusu HD izle, Memati'nin vurulmasının ardında kimler var? Polat Alemdar ve ekibi, bir yandan bu sorunun cevabını ararken diğer yandan Türkiye'de yaşanan iç ve dış kaynaklı karışıklıklarla ilgilenecekler. Suriye'de yaşananlar Türkiye'yi nasıl etkileyecek? İhtiyarlar başkanının uzun süredir üzerinde çalıştığı projeyi öğrenen Polat Alemdar bu projeyi hayata geçirebilecek mi? Projenin Kurtlar Vadisi Pusu tek parça,
hayata geçirilmesi için Polat Alemdar ve ekibi neler yapacak, nasıl engellerle karşılaşacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası bu sezon atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'da olacak...

9 Mart 2013 Cumartesi

Tozlu Yollar 1. Bölüm izle 10 Mart 2013

Sevilen dizisi Tozlu Yollar 1. Bölümü ile 3 Mart 2013 Pazar akşamı ATV ekranlarında sizlerle olacak.
Yönetmenliğini Özel Kızıltan'ın yaptığı Tozlu Yollar 1. Bölüm izle 10 Mart 2013, başrollerinde Burcu Kara,Seda Akman, Nihat Altınkaya, Sinan Taymin Albayrak, Yücel Erten, Pamir Pekin ve Selda Alkor'un rol aldıkları bir dönem Tozlu Yollar Son Bölüm izle, dizisi olan 'Tozlu Yollar'ın çekimlerine başlandı.
İki köklü ailenin hikâyesini anlatan dizi, atv ekranlarında seyirciyle buluşacak.
Dizi Süleyman Demirel'in başbakan olduğu 1967 yılıyla başlıyor.Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı abisinin intikamını almak için Trakyalı Tozlu Yollar HD izle,ünlü yağ fabrikasının sahibi Hünkar Gündoğan'ın ilk eşinden olan Feride'ye yakınlaşıyor ancak intikam duygusuna aşk ateşinin gölgesi düşüyor. Feride doğayı, çiftlik hayatını, ailesini çok seven biri.
İstanbul üniversitesi iktisadi ve idari bilimler akademisini bitirmiştir. Onun güzelliği ve masumiyeti Fikret'in kötü duygularını tepe Tozlu Yollar tek parça taklak eder.
Fikret şeytan olduğuna ve abisinin hayatını mahvettiğine inandığı Feride'ye karşı dayanılmaz bir aşk beslemeye başlar.

Bizim Okul 5. Bölüm izle 9 Mart 2013

BİZİM OKUL 5. Bölüm Baran'ın kan davalıları Bizim Okul 5. Bölüm izle 9 Mart 2013 okula gelir ve Elif'in dersinde sınıfa girip silahlarını Baran'a doğrulturlar. Herkes Baran'ı korumaya çalışır. Okula polisler gelir. Elif ve Murat kanlıları alt etmeyi başarırlar. Altan'ın taksisine aldığı müşteri aslında müfettiştir ve Altan'ın Bizim Okul Son Bölüm izle, öğretmen olduğunu fark eder. Neşe ve Ziya bir kız çocuğu evlat edinirler. Eda'nın serseri bir sevgilisi vardır, Eda hiç kimseyi dinlemez. Çocuk sürekli gece dışarıda takılan biridir ve Eda'nın başını belaya sokar. Demir ve Kaan tartışırlar. Gülbahar, Demir'in Bizim Okul tek parça, ceza almasından korktuğu için sürekli Demir'i uyarmaktadır.10-A maça gidebilmek için Billy'nin dedesinin öldüğü yalanını söyler. Müdür Ayfer de cenazeye gelmek isteyince işler karışır.

1 Erkek 1 Kadın 94. Bölüm izle 9 Mart 2013

Bir Erkek Bir Kadın 94 - 95.Bölüm Fragmanı
Yavru köpek tofu
Zeynep ve Ozan sokakta buldukları yavru köpeği eve getirirler. Zeynep, Tofu adını verdikleri yavru köpeğe o kadar çok bağlanır 1 Erkek 1 Kadın 94. Bölüm izle 9 Mart 2013 ki dış dünya ile ilişkisini keser. Ozan en sonunda, bu duruma müdahale etmesi gerektiğine karar verir.
Hipnoz
Zeynep hızlandırılmış bir hipnoz kursu bulur. Hipnoz kursunda öğrendiklerini bir an önce uygulama heyecanı yaşayan Zeynep’in ilk kurbanı elbette ki Ozan olur. Hipnoz, astral seyahat gibi olaylara inanmayan Ozan, Zeynep’in 1 Erkek 1 Kadın Son Bölüm izle, zoruyla hayatı boyunca unutmayacağı bir deneyime maruz kalır.
Zeynep ve Ozan arasında gizli kodlar
Ozan ve Zeynep’in birlikteliklerinde seneler içinde gelişen sinyaller, yalnızca ikisinin anlayacağı kodlar vardır. Ama bazen bunlar çok fena karışabilir.
Yangın
Evde çıkan küçük bir yangın, Zeynep’te yangın paranoyası başlatır. Ozan’ın tüm itirazlarına rağmen Zeynep, yangına karşı alınacak tüm tedbirleri 1 Erkek 1 Kadın HD izle, ve fazlasını almaya kararlıdır.
Vücut dili
Zeynep vücut dili üzerine okuduğu bir makalenin etkisinde kalınca, Ozan’ın vücut dilini ezbere bildiğini iddia eder. Ozan ise bunun tam tersini savunur. Zeynep haklı çıkacak mıdır? Yoksa Ozan’ın iddia ettiği gibi vücut dili diye bir şey yok mudur?
Ozan’a yeni iş
Ozan ofiste geçirdiği yoğun proje dönemi yüzünden çok 1 Erkek 1 Kadın tek parçabunalmıştır. Bu bunalım sonucunda şirketi kapatıp, kendine başka bir iş bulma kararı alır. Bu fikir Zeynep’in hiç hoşuna gitmese de, Ozan’a destek olacaktır.
Yayın Günü: Cumartesi - Pazar
Yayın Saati: 23.30